2. Испания отзиви за хотели
  3. Каталония отзиви за хотели
Каталония Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Viladomat Оценка от отзивите: 8

„Разположение“

• Sercotel Caspe Оценка от отзивите: 9

„Страхотно местоположение, богата закуска, много мил и отзивчив персонал. Отличен хотел, Много чист и в тих и спокоен район Препоръчвам го!“

• Ilunion Auditori Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е много добро, на пешеходно разстояние от много забележителности. Персоналът е изключително мил, а хотелът чист и приветлив.“

• BYPILLOW Twenty Оценка от отзивите: 10

„Чистота“

• Sunotel Central Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше страхотно! Най-вече чисто! Нямаше един ден, в който да пропуснат да сменят чаршафите и хавлиите. Изключително сме доволни и от отношението към нас. На рецепцията бяха изключително любезни. Препоръчаха ни страхотен ресторант ❤️“

• Hotel Alguer Camp Nou Оценка от отзивите: 10

„Много е чисто. На връщане полета ни беше нощен,персонала много ни помогна как да стигнем до летището запазиха ни cabify тъй като от нашите телефони не се получи. Препоръчвам, заслужава си!!!“

• Novotel Barcelona City Оценка от отзивите: 10

„Добра локация,чисто“

• htop BCN City #htopEnjoy Оценка от отзивите: 5

„Локацията на хотела е отлична. Хотела се намира на комуникативно място, като в близост има метро станция и автобусни спирки. Персонала е мил и учтив.“

• Hotel Peninsular Оценка от отзивите: 6

„Персонала беше много отзивчив. Настаниха ни, когато пристигнахме, въпреки че беше рано. Закуската беше оскъдна, но беше добре.“

• Hotel Everest Оценка от отзивите: 5

„Отлично местоположение и симпатичен и усмихнат персонал!“