2. Испания отзиви за хотели
  3. Каталония отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Каталония Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Aeropuerto Barcelona -Mi colibrí Оценка от отзивите: 5

„Чисто, ново, удобно“

• Barcelona City Centre Hostal Оценка от отзивите: 7

„Приветлива и мила хазяйка. Обясни ни вкичко, което ни интересуваше за Барселона. Стаята се намира на много удобно място. Има кухненска част с прибори, чинии и микровълнова.“

• Hostal Delfos Оценка от отзивите: 9

„Хостела се намира на мястото където има връзка с метростанция и автобусни спирки в близост от и за летище Барселона..“

• Hostal Operaramblas Оценка от отзивите: 10

„Разположението на хотела е на изхода на метрот. Много чисто, всики ден сменяха кърпите.“

• Hostal Sant Pau Оценка от отзивите: 10

„Приветлив персонал. Изключително чисто. Високо ниво на сигурност. На пешеходно разстояние от "Саграда фамилия" и спирка на метрото. В непосредствена близост се намира "Baco" бар и ресторант, с много вкусни традиционни обедни ястия, на отлични цени. Цялостната оценка е отлична!“

• Hostal Carlos III Оценка от отзивите: 1

„Местоположението е единственото позитивно нещо на този хостел !! За хора които полета им е в ранните часове ,хостела е изключително удобен поради близостта му до летището !“

• Cosmopolitan Boutique Rambla Оценка от отзивите: 10

„Чисто и приятно местенце. Стаята е малка, но това не беше проблем. Локацията му е перфектна. Забележителностите са на пешеходно разстояние. Ние не сме ползвали рейс или метро, но има в близост. На 20 тина минути от летището се намира. Получихме допълнителни възглавници, което за мъжа ми е от изключителна важност. Има безплатно кафе на неспресо и вода. Голяма обща тераса и кухня на входа за общо ползване. Стаята ни разполагаше с малка тераса, което беше важно за нас. Кърпите и чаршафите бяха сменяни всеки ден. В близост има страхотни местенца за закуска, обяд и вечеря. Доста магазини за шопинг. Пак бих избрала тях за напред! 🥰“

• Pensión 45 Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е супер. Изключително удобно за туристически обиколки. Много близо до градски транспорт.“

• Super Balmes Guest House Оценка от отзивите: 9

„Чистотата и разположението“

• Practical room: Barcelona-Fira-Airport Оценка от отзивите: 7

„Хубава малка стая чисто и удобно легло ....“