2. Magyarország hotelértékelések
  3. Magyarország hotelértékelések
Közép-Dunántúl Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Nagyon szép környezetben van,tiszta,rendezett volt.Még a nagy dömping előtt voltunk,így szinte alig voltak.Nekünk nagyon tetszett,biztos visszatérünk még.”

• Hotel Club Tihany Értékelési pontszám: 10

„Családdal mentünk 2 gyerek (2 és 4 éves). Az első pillanattól az utolsóig nagyon elégedettek voltunk minden szempontból! A szemelyzet végtelenül kedves, a gyerekekhez mindig volt jó szavuk vagy mosolyuk. Mindig mindenben segítettek, pedig rengeteg emberrel foglalkoznak! A takarítás nagyszerű, ha akartam volna sem találok benne hibát! Az ételek nagyon ízletesek, változatosak, ilyen sokszínű svéd asztallal sehol sem találkoztam még! A pincérek kevesen vannak, de nagyon igyekeznek. Óriási zöld terület, két játszótér, Kinder klub a gyerekeknek, péntektől vasárnapig foglalkozások, sport lehetőségek. Saját Balaton-part. (Kis viz mélység itt nincs ez tény) Az élmény medence nagyon jó hőmérsékletű akar pici babáknak is, itt is mindenhol tisztaság van. Az úszó mesterek pedig tünderiek! Kint a grill teraszon minden este élőzene. Csak ajánlani tudom, mi először voltunk, de egész biztos hogy jövőre is visszatérünk. Köszönjük szépen! 🫶🏻”

• Hotel Golden Lake Resort Értékelési pontszám: 10

„Nagyon finomak voltak az ételek, tiszta volt a szálloda.”

• Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Értékelési pontszám: 10

„Bőséges nagyon finom reggeli.”

• Szent Gellért Hostel Értékelési pontszám: 10

„Az, hogy a helyszín a velem tartózkodó barátnőm tetszését is elnyerte.”

• Adler Hotel & Wellness Értékelési pontszám: 10

„A mesés reggeli. Panoráma.”

• Hotel Tihany Átrium Értékelési pontszám: 9

„Lokáció”

• Hotel Holiday Csopak Értékelési pontszám: 10

„Kedves személyzet, kényelmes ágyak, csendes szoba, strandbelépő az árban, strand közelsége, finom ételek :)”

• Danubius Hotel Marina Értékelési pontszám: 9

„Tökéletes volt minden”

• Hotel Margareta Értékelési pontszám: 10

„Reggeli es a vacsora böseges es finom volt . Igazai csalad barat hotel , remek elhelyezkedessel , tisztasaggal, kedveseggel .”