3. Chania hodnocení ubytování k pronájmu
Chania Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Santa Irene Průměrné hodnocení: 8

„Jezdíme sem opakovaně. Starý hotel, který byl starý už před dvaceti lety. Ale perfektní úklid a lokalita vše omlouvá.“

• Artemis Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Fantasticky, prostorny apartman, cisty s vyhledem na bazen. Personal na baru se vsim poradil a timto je jeste zdravime. Pan majitel velice mily a napomocny .Dokonala dovolena😊“

• Smaragdi Průměrné hodnocení: 10

„Dokonalá lokalita, kousek od Talos Sq, kde lze zdarma zaparkovat, blízko centra města. Byl jsem zde podruhé, tentokráte jsem se s Georgií nepotkal, ale předání klíčů přes kód ke klíči ke vstupním dveřím i doporučení k místním tavernám proběhlo bez problémů.“

• Galini Studios & Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Výborné přijetí, dobře vybavený apartmán.“

• Neapolis Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný hostitel, skromný, ale čistý plně vybavený pokoj.“

• Olive Tree Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkné a klidné prostředí. Naprosto skvělý provozovatel a personál. Pokoj čistý, uklizený a voňavý.“

• Summer Blue Apartments Chania Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokalita pro rodinu s malými dětmi. 10 minut pěšky od pláže, kde je plytké moře téměř bez vln a děti se tak můžou pohodlně koupat. Stella nám dala spoustu tipů na dobré restaurace, výlety, hřiště a pláže, které nám velmi usnadnili pobyt. Také jsme dostali obrovskou tašku plnou lokálních pomerančů, ze kterých jsme si mohli udělat nejchutnější freshe, co jsme kdy pili. Apartmán je krásný se všemi doplňky skvěle a pohodlně zařízený. V kuchyni jsme jsme našli vše potřebné, abychom si mohli sami pohodlně uvařit. Děkujeme za velmi příjemný pobyt a za všechny dárečky. :)“

• Vista Mare Villas Heated Pool Průměrné hodnocení: 10

„Maria byla moc prijemna a ochotna.Napsala nam tipy na vylety nebo mistni taverny.Bylo skvele,ze bazen byl vyhrivany,mohli jsme si ho tak uzivat i kdyz bylo pod mrakem a pofukovalo.Vila byla cista a behem pobytu nam ji prijeli znovu uklidit,coz bylo paradni.I bazen stale cistili.Dekujeme.“

• Eftichia Apartment Nea Chora Průměrné hodnocení: 9

„Krásná lokalita, velmi příjemný a ochotný přístup ubytovatele, blízko pláže“

• Ravdoucha Beach Studios Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v krásné lokalitě, stranou masového turismu. Hostitel, pan Nikos, velmi vstřícný a nápomocný.“