3. Comentarii despre case de vacanță în Chania
Chania Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Raph's Studios-Apts By The Sea Scor din comentarii: 8

„central”

• Mary Suites Chania Scor din comentarii: 10

„Aproape și de plajă și de centrul vechi”

• Alki villas Luxuryvillaschania Scor din comentarii: 10

„Locație foarte frumoasă! Totul a fost la superlativ, curățenia, ospitalitatea, vila este dotată cu tot ceea ce ai nevoie, nu ne-a lipsit nimic! Recomand cu încredere!”

• Theos Holidays Apartments Scor din comentarii: 9

„Doamna de la recepție amabilă, ne-a ajutat cu informații utile și cu tot ce am cerut. Piscina mare și apa curata. Bucătărie cu de toate sa îți faci de la mic dejun pana la chestii mai complexe, dacă ai chef de asa ceva în vacanța. Noi am avut la parter un patio privat.”

• Evangelos Apartments Scor din comentarii: 7

„Gazda a fost foarte draguta. Am putut parca masina in plus fata de ora de check out. Plaja foarte aproape si multe restaurante in jur.”

• Elena Villa Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect. Am primit mai mult decât am plătit. Gazda ne-a lăsat un mic dejun în frigider, cafea, fructe proaspete, miere. Casa mobilata modern, cu gust și foarte curata. 10 e o nota prea mica. Casa asta e un colt de Rai. Mă bucur că am avut șansa să stau aici. Efharisto, Alexandros!!!”

• Stamatakis Boutique Studios Scor din comentarii: 10

„Gazda este foarte atentă și primitoare. Locația este aproape de plaja superbă cu nisip fin. Studioul este dotat cu tot ce este necesar, Curățenie zilnic, iar gradina este de vis!”

• Kristall Suites Scor din comentarii: 9

„Stafful prietenos, locatia foarte buna, plaja fix langa locatie”

• Tholos Apartments Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos, mi a plăcut f mult, apreciez ca proprietarul ne a lăsat detergent pt mașina de spălat, cafea, ceai, chiar ne am simțit f bine”

• Marita's Apartments Scor din comentarii: 10

„O LOCATIE SPLENDID PLASATA,MULTA VERDEATA,MAREA LA 2 PASI,PISCINA FRUMOASA ,CAMERA DEOSEBITA,BALCON MARE,O MICA BUCATARIE PERFECT ECHIPATA”