Turda Gorge Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Acasa la Bunica, Cheile Turzii Scor din comentarii: 10

„super frumos amenajata locatia, curat. gazdele super de treaba”

„Super”

• Pensiunea Cheile Apusenilor Scor din comentarii: 10

„Camera mare, baia mare , mic dejun cu produse locale - foarte bun si cuprinzator .Gazda extrem de saritoare si amabila .”

• Casa Cheilor Scor din comentarii: 10

„Amenajarea casei,curatenia”

• Pensiunea Cheile Apusenilor Scor din comentarii: 9

„Curățenie.. Gazde primitoare și prietenoase. Întotdeauna asta contează cel mai mult sa fie curat și să ți se vorbească frumos. Restul tu ști să îți valorifici timpul. Merită văzut. E liniște și simți că te aduni ,că te revigorezi .👍🥰”

• Pensiunea Cheile Apusenilor Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat! Gazda este foarte primitoare, camerele sunt spatioase si curate, au balcon cu o priveliste superba!”

• Pensiunea Cheile Apusenilor Scor din comentarii: 9

„Pensiunea este foarte bine amplasata, departe de aglomeratie. Domeniul din jur este frumos si cu acces perrmis doar celor care sunt cazati la pensiune. Pana la Cabana Cheile Turzii, de unde incep toate traseele, se ajunge usor, pe o poteca marcata prin padure.”

• Cabana Plaiuri Ardelene Scor din comentarii: 10

„Locatie excelenta pentru odihna si relaxare. Vila este noua, moderna spatioasa cu toate utilitatile, foarte curat. Sunt 2 bai, 2 dormitoare si living toate cu terase, o bucatarie bine utilata, gratar in curte, sauna, parcare mare in curte. Adresa corecta este satul Plaiuri din Comuna Petrestii de jos, Am ajuns spre seara pe o ploaie torentiala si nu gaseam vila. Gazdele ne-au directionat prin telefon. Gazdele foarte amabile, nu stau acolo, dar am comunicat prin telefon la orice ora. In sat nu exista posibilitati de aprovizionare, dar sunt magazine la sosea la vreo 4 km si la Turda sau Cluj. Am vizitat salina Turda, Lacul de smarald, Gradina zmeilor, Stufarisul de la Sic. Drumurile sunt foarte bune, asa ca merita de stat la aceasta pensiune chiar daca trebuiesc facuti cativa km in plus pana la obiectivele propuse.”

• Casa Cheilor Scor din comentarii: 10

„Amplasată într-un cadru foarte liniștit, curte proprie, aproape de Cheile Turzii (unul dintre dormitoare are priveliște către ele). Gazdele au fost foarte primitoare și s-au străduit să ne ofere tot confortul. Camerele sunt curate, încăpătoare, ai și un living și o bucătărie în care îți poți petrece timpul, în cazul în care vremea nu îți permite să stai în curte.”

Cele mai bune 4 case de vacanţă din Turda Gorge

pe baza a 97 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com