2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Comarca Central Zaragoza Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• AZ El Balcón a la Basílica IV Průměrné hodnocení: 7

„Poloha ubytovaní“

• LC Escultor Moreto - PARKING GRATIS Průměrné hodnocení: 8

„Pohodlný, prostorný byt“

• Apartamento Zaragoza Centro 2 Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita je skvělá, byt je na místě, ze kterého můžete pěšky kamkoli do centra a jeho okolí. Najít byt bylo velmi jednoduché, vstupní kódy fungovaly bez problémů, komunikace s majitelem byla perfektní. Byt se nachází na rušné silnici, ale okna jsou velmi dobrá a žádný provoz nás v noci nebudil.“

• apartamento centro historico Zaragoza Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování - apartmánový byt. Vše odpovídá popisu v nabídce. Na nás čekal přímo pronajímatel. Ocenili jsme informace o Zaragoze, jak se přepravovat, co navštívit a hlavně kde se dá dobře najíst a napít:). Podle mne nejlepší pinxto bar hned naproti východu z budovy - nevzpomenu si na jméno, ale pan majitel jistě upřesní informaci. Zaragoza je příjemná. Hned v sousedství - vedlejší ulice - možnost posezení při vínu, kávě. Známé místo pro večerní ale i denní návstěvu tapas barů - TUBO v docházkové vzdálenosti do 10 minut. Centrum města taky 10-15 minut pěšky. Ubytování je velmi příjemné, kuchyň plně vybavená. Postele velmi pohodlné. Klid na spaní. Oceňujeme komunikaci s majitelem. Doporučení na vše. Určitě bychom se zde opět ubytovali, pokud sem ještě zavítáme:)“

• El Primero G Zaragoza - Aljafería Průměrné hodnocení: 10

„Krásný apartmán, dobře vybavená kuchyňka, pohodlné postele, čisto, hned vedle historického centra“

• Apto Isabel Centro Histórico Průměrné hodnocení: 9

„lokace“

• La Balaustrada, con parking incluido Průměrné hodnocení: 10

„super lokalita, úžasný hostitel. Vše potřebné dostupné v okolí. Apartmán má úžasnou terasu s výhledem na Zaragozu. Centrum a restauracemi, bary a památkami hned v okolí.“

Comarca Central Zaragoza – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 29 970 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com