2. FR - komentarji o hotelih
  3. Korzika - komentarji o hotelih
Korzika Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Hôtel Serenada Ocena: 9

“Čisto, osebje top in vsi se trudijo govoriti angleško. Obolen zajtrk. Vredno ta to ceno”

• “Vse mi je bilo vsec. Gostoljuben sprejem. Hisa je polno opremljena cista in lepa. Vsec mi je zasebnost na terasi in moznost igranja tenisa.”

• Hôtel Le Bastia Ocena: 8

“Zajtrk je bil odličen, lokacija dobra. Soba urejena. Hladilnik in mikrovalovka povečata udobje.”

• Le Marina Ocena: 7

“Predvsem lokacija in razgled”

• “Odlično sadje, velika izbira sokov, in izjemno pecivo ter vedno več vrst kruha. Pohvaliti moram tudi izjemne marmelade. Salam ni bilo veliko ampak tisto kar so ponujali je bilo zelo kvalitetno.”

• Funtana a l'Ora Ocena: 10

“Bazen in velikost hišice.”

• Hôtel Le Bastia Ocena: 10

“Osebje prijazno, soba čista in udobno opremljena. Zajtrk odličen. Garaza v kleti hotela 👌”

• “Prijazno osebje ki skrbi za čistočo sobe in objekta. Kar okusen zajtrk, vendar ne raznolik.”

• “v prijetnem hotelu imajo garažo za motorje, kar nam je zelo všeč. Soba je bila majhna vendar lepo opremljena, motilo me je ker je bilo okno pritlične sobe v višini tal dvorišča. Zelo smo uživali na strešni terasi hotela, prav tako v jedilnici na prostem kjer smo dobili obilen samopostrežni zajtrk. Do centra mesta je približno pol ure lepega sprehoda ob obali.”

• “Cistoca in urejenost apartmaja”