2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Cortina d'Ampezzo Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Centrale Scor din comentarii: 9

„Locatia si personalul super.✔️”

• Hotel Sorapiss Scor din comentarii: 7

„Foarte bun”

• Hotel Albergo Dolomiti Scor din comentarii: 10

„Micul dejun deosebit, personal foarte dragut și de ajutor.”

• „Camera curata, mic dejun ok, priveliște minunata.”

• B&B Hotel Passo Tre Croci Cortina Scor din comentarii: 10

„Hotelul este amplasat intr-o zona foarte buna, de unde se poate ajunge relativ usor la principalele atractii turistice si trasee montane. Personalul de la receptie a fost foarte primitor, ne-a raspuns politicos la toate intrebarile si ne-a oferit informatii. Personalul de la bucatarie a fost de asemenea mereu zambitor si gata sa ne serveasca. Mancare buna, curatenie mereu in camere. Recomandam.”

• Casa Titina Dolomiti appartament Scor din comentarii: 10

„Comfortul de acasă. Un apartament perfect pentru patru persoane.Pozitionat bine pe hartă pentru vizitarea Dolomitilor.”

• Dolomiti Lodge Villa Gaia Scor din comentarii: 10

„Excelent personal, micul dejun foarte gustos cu fructe proaspete, mezeluri și brânzeturi locale. Camerele mari și foarte curate cu o terasa foarte mare cu vedere superbă.”

• Grand Hotel Misurina Scor din comentarii: 4

„Nimic,doar poziția fata de lac. Și eventual poscina,doar dacă te-ar astepta in camera halatul și papucii de baie.Dar nu este asa,halatul trebuie să-l iei de la nu știu cine,pierdere de timp.”

• Hotel Villa Argentina Scor din comentarii: 8

„Locația și facilitățile oferite.”

• Hotel Nigritella Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excepțional. Ne-au depășit așteptările. Pentru că am ajuns mai repede decăt ora de check-in, am fost invitați să servim un prosecco, prăjituri. menționez că produsele de patiserie erau făcute în bucătăria proprie, mereu proaspete. Mulțumim.”