2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Portugalsko hodnocení hotelů
Costa Azul Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Paraíso da Caparica Průměrné hodnocení: 10

„Dovolená v této ville byla perfektní, pokoje byly čisté, snídaně skvělá, personál se k nám choval nejlépe jak uměl hlavně slečna ze snídaně. Paní majitelka byla moc přátelská a pomohla nám vždy, když jsme něco potřebovali. Byla to skvělá dovolená v Portugalsku vřele všem doporučujeme a věříme, že se brzy vrátíme. Chrystyna a Daniel 🫶❤️“

• Hotel do Mar Průměrné hodnocení: 9

„Postarší hotel z šedesátých let přímo u pláže, ale renovován v příjemném retro stylu s originálními interiérovými prvky. Nejvyšší patro (9) bylo velmi příjemné, vzdušné s nádherným výhledem na moře. Velmi dobrá snídaně v restauraci s výhledem. Bazén s teplou vodou (30) a sauna (v ceně) bylo příjemným zpestřením v našem zimním pobytu (únor). Vyhrazené parkoviště. Velmi příjemný personál.“

• Fonte da Telha Cliff House Průměrné hodnocení: 4

„Bydlení blízko pláže Pěkný výhled z okna“

• Real Caparica Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Mohlo být o něco lepší vybavení ! Jinak snídaně a personál výborný 👍🏼“

• HI Almada - Pousada de Juventude Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je celkem velký komplex na kopci s výhledem na Lisabon. Jedná se zřejmě o starší budovu, která by ocenila rekonstrukci, protože má velký potenciál. Do centra Lisabonu je to trochu dál než se zdá, my využívaly Uber. Největším pozitivem je zde výhled na most 25 April Bridge. Na recepci nás check-inoval moc milý pán. My zde pouze přespávaly, takže cena x kvalita rozhodně vyhovovala!“

• INATEL Caparica Průměrné hodnocení: 9

„Komerční ubytování v hotelu, standartní vybavení s atmosféra. Dochozí vzdálenost k pláži , i když cesta není úplně vyhlídková :-(. U hotelu je k dispozici čistý přelivový bazén a restaurace s možností polopenze. Snídaně byla bohatá formou bufetu - spíše nadstandartní zážitek. Celková spokojenost, ale k desítce chyběl "wow" efekt.“

• Luna Esperanca Centro Hotel Průměrné hodnocení: 8

„+ výborná snídaně“

• HI Almada - Pousada de Juventude Průměrné hodnocení: 6

„Výhled na Lisabon“

• Pousada Castelo de Palmela Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování čisté, hezké a bydlet na hradě s krásným výhledem do všech stran je prostě zážitek 🙂“