2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Kantabrijské pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Spa Milagros Golf Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný pokoj, pěkná lokalita hotelu. Spičková snídaně. Obrovské postele. Pokoj s výhledem na moře.“

• Hotel San Juan Průměrné hodnocení: 9

„s ubytováním jsme byli spokojeni, bylo podle našich představ nicméně jsme ho využili pouze k přespání“

• Posada La Morena Průměrné hodnocení: 5

„Místo je pěkné.“

• Albergue La Magia del Camino Průměrné hodnocení: 10

„Amazing place“

• Hotel Royal III Průměrné hodnocení: 9

„Hotel leží u poměrně frekventované silnice, ale v noci hluk odtamtud nebyl prakticky ani vnímatelný; to spíš ňafání jakéhosi čokla z okolí. Snídaně lepší standart: kafe, pomerančový džus, croissant, hlavně už od 7 ráno.“

• Hotel Art Santander Průměrné hodnocení: 10

„Výborná poloha, možnost parkování, snídaně bohaté. Jako bonus výhled na moře“

• La Casona de Revolgo Průměrné hodnocení: 10

„tichá lokalita, krásný hotel v historickém domě, všude čisto, příjemný personál. Velký pokoj se starým nábytkem, historický duch domu. Výborné snídaně, káva servírovaná, domácí koláče.“

• Hotel Spa El Muelle de Suances Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný pokoj, všude krásně čisto. Moc dobré snídaně.“

• Hotel Arha Santander Průměrné hodnocení: 8

„Naprosto úžasný recepční, velmi ochotný. Vše nám vysvětlil a pomohl se zaparkováním vozidla. Hotel v dorém místě, kousek od centra Santanderu. Byla nám i nabídnuta večeře, ktrá byla formou menu za přijatelnou cenu.“

• El Hostel & CO Průměrné hodnocení: 8

„Klid, zaclona u kazde postele, pohodlne matrace, všude čisto, příjemná hostitelka“