2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Atlantické pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hôtel Le B d'Arcachon by Inwood Hotels Průměrné hodnocení: 10

„snidane bohuyel nebyla v cene...“

• B&B HOTEL La Rochelle Angoulins Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně výborná, pokoj čistý, zůstaly jsme jen jednu noc. Pro tuto situaci je hotel ideální. Děkujeme. 0“

• Best Western Kemaris Průměrné hodnocení: 6

„Lokalita“

• Hotel Cote Basque Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá poloha: všechno blízko 😃, světlý, pohodlný a vkusně zařízený pokoj, pohodlné postele.“

• Arc Hôtel Sur Mer Průměrné hodnocení: 10

„Hotel hned na plazi“

• Le Grand Hotel de la Plage Průměrné hodnocení: 8

„Bezproblémový check-in, pohodlné parkování s možností nabíjení elektromobilu zdarma, pohodlná postel, prostorný pokoj i koupelna, infinity pool s úžasným výhledem na moře, skvělá lokalita přímo na pláži, krásný západ slunce, moc milý personál, vynikající káva a čaj na pokoji zdarma, kosmetika Rituals, check-out až do 12:00.“

• Arc Hôtel Sur Mer Průměrné hodnocení: 9

„Moc krasny hotylek na plazi. Kousek z centra, ale jdete po plazovem mole, krasne.Cisty bazen s vyhledem na more. Na koupani je lespi jit troaku dal, tady spis parkovali lode. Ale pro nas to nebyl problem.“

• Best Western Premier Masqhotel Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný personál, čisto, možnost parkování.“

• B&B HOTEL La Rochelle Centre Les Minimes Průměrné hodnocení: 3

„Hotel je 10 min chůze do centra, v okolí je Carrefour, McDonald's a další restaurace, blízko je také zastávka autobusu.“

• Location Cosy La Rochelle Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán je velmi prostorný a stylově vybavený. Výhodou je samostatná ložnice s navazujícím dvorečkem, kam je možné otevřít francouzské okno a větrat celou noc. Kuchyňka byla velmi dobře vybavená, ocenili jsme také pračku. Lokalita je výhodná z hlediska blízkosti centra města s řadou restaurací, přístavu i městské pláže. Majitelka byla velmi příjemná, vše nám ukázala a zodpověděla všechny dotazy. Pobyt jsme si opravdu moc užili.“