2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
Cres Island Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Rooms Argo Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă, aproape de cele mai importante puncte. Restaurantele la 1 min de mers pe jos. Foarte curat, atenți la detalii. Am avut si un frigider in camera. Check-in si check-out foarte usor. As alege apartamentul acesta atat pentru sederi mai lungi, cat si scurte. Se pliaza oricarei nevoi. As mai reveni cu drag daca as fi in zona.”

• The Rožolina room Scor din comentarii: 10

„Ne-a surprins cu adevarat aceasta camera. Se pliaza perfect unui cuplu. Este dotat cu tot ce ai nevoie pentru a lua un mic dejun in camera (tacamuri, farfurii, fierbator, frigider). Desi nu are balcon, au un uscator situat pe exteriorul ferestrei unde iti poti usca hainele dupa o zi de plaja. A fost foarte curat, totul functional. Miros placut. Localizat foarte ok ( faci cam 5 minute pana in centrul vechi al orasului). Ofera parcare privata gratuita, ceea ce pentru noi a fost un mare plus. Comunicare excelenta cu gazda, ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Check-in si check-out usor. Recomand cu mult mult drag aceasta cazare. Ne-am simtit foarte ok in aceasta cazare.”

Cele mai bune 20 B&B şi hanuri din Cres Island

pe baza a 4.305 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com