2. Peru – opinie o hotelach
  3. Cusco – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Cusco Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Cozy Room Cusco Ocena: 6

„Taras z przepięknym widokiem na miasto. Pomocna obsługa, która starała się pomóc. Pokoje i sam hotel w bardzo dobrym stanie, no ale duży minus za toaletę.”

• El Chasqui Ocena: 9

„Czysto, cicho, wygodne łóżka.”

• „Bardzo przyjazny wlasciciel.fajna atmosfera Dobre warunki za dobrą cenę.Super lokalizacja Klimat niepowtarzalny”

• Pisac Inn Ocena: 10

„Pomocny personel, wygodne łóżka, smaczne śniadanie, piękne położenie.. wszystko było super 😍”

• linda house cusco Ocena: 10

„Wszystko było super. Czyste, przestronne pokoje, ciepła pościel, czyste, zadbane łazienki, zawsze była ciepła woda, kuchnia bardzo dobrze wyposażona, duża część wspólna, telewizor w salonie i w pokoju z Netflixem i YouTube. Piękny widok na miasto z kuchni. Pyszne śniadania. Bardzo pomocni właściciele, którzy pomogli nam w organizacji wycieczek na jezioro humantay i rainbow mountains, przechowali nasze bagaże na 2 dni kiedy jechaliśmy do Machu Picchu. Bardzo dobre połączenia do centrum, bus za 1 sol, taksówka za 7 soli.”

• „Bardzo miłe panie recepcjonistki, pyszne syte śniadanie, dobra lokalizacja (trzeba było wyszukać po nazwie w google bo z bookingu kieruje do rogu ulicy)”

• Amaru Inca Ocena: 8

„Klimatyczny w samym centrum”

• „Ogólnie hostel przyjemny, jest śniadanie które starcza na kilka godzin z rana.”

• Catari's House Ocena: 9

„Bardzo dobra lokalizacja, ciepła woda pod prysznicem, bardzo miły personel.”

• „Piękny obiekt, bardzo pomocna i miła obsługa, pyszne śniadanie”