2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Cyclades - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Cyclades Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• Anna's Ocena: 10

“Osebje je bilo zelo prijazno in ustrežljivo, vse je bilo čisto in dobra lokacija, le 20 minut peš od apartmaja je Thira, avtobusna postaja pa je le 10 minut peš oddaljena.”

• “Hotel se nahaja v centru mesta, nekaj metrov od glavne ulice. Sobe so lično opremljene in čiste.”

• Villa Margarita Ocena: 9

“Balkonček tudi če majhen je bil super. Direkt pogled na bazen. Bazen urejen.”

• “Odlična nastanitev. Zelo prijazna gostitelja. Na voljo v vsakem trenutku za bilo kakšno infirmacijo. Priporočam vsakemu za obisk in izbiro te nastanitve. Že dolgo nisem doživel takšnega gostoljubja in prijaznosti iz strani gostiteljev.”

• “Nastanitev je zelo blizu plaže, nudijo odlične zajtrke, zelo zelo prijazni vsi. Priporočam!”

• ANESIS I Ocena: 3

“Edino, kar lahko pohvalim je, da so nas pripeljali od pristanisca in nazaj v pristanisce.”

• Arlene Boutique Ocena: 10

“Vse je bilo super. Ustrežljivo in zelo prijazno osebje, ki se je vsak dan sproti trudilo, da nam je bilo bivanje res prijetno. Super je bilo, ker sva imela sobo čisto ob bazenu in sva vsak dan jedla zajtrk ob čudovitem razgledu. Odličen zajtrk, ki ga lahko po željah in predhodnem dogovoru spremeniš. Je tudi na odlični lokaciji, saj imaš do kateregakoli konca otoka manj kot pol ure. Če se še kdaj vrnemo na Santorini, sigurno pridemo v Arlene Boutique Hotel! Odlično izkoriščeni medeni tedni.”

• “Bližina plaže”

• Artemis Village Ocena: 8

“Zelo čisto in urejeno Prijazno osebje, ki nam je nudilo vse potrebne informacije ter nas podkrepilo z nasveti kaj početi in kaj obiskati na Santoriniju. Čudovit bazen.”

• Eleni Rooms Ocena: 10

“Super lokacija, zelo prijazna lastnika, zelo čista in udobna soba..”