2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Cyclades - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Cyclades Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Villa Eleftheria Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli chutné, čerstvé, výber nám vyhovoval. Ubytovanie bolo príjemné, čisté, výmena uterákov a upratovanie každý deň. Bazén bol tiež čistý a dostatočne veľký. Majitelia boli milí a ústretoví.“

• Merchia Bay Villas Mykonos Priemerné hodnotenie: 8

„nádherný výhľad, kľudné miesto“

• Villa Kavallaris & Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Bazén, milí personál ( chalan na recepcii nám pomohol stále keď sme nieco potrebovali )“

• Exi Sea Side Suites Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie pohodlné, čisté, v kuchyni kávovar na kapsule, konvica. Príjemná spoločná zahrada s posedením a výhľadom na more.“

• Thallos Cave House and Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Výborné“

• Naxos Dream Aphrodite Studios Priemerné hodnotenie: 9

„Vynikajúca poloha 20m od pláže. Do prístavu pešo asi 7 minút. Skvelým bonusom ubytovateľa boli denne bezplatné raňajky - káva, džús a jogurt. Na izbe denne dopĺňali čaj, marmelády a med. Každodenné upratovanie štúdia. V ubytovaní tohto typu to bežné nie je, boli sme milo prekvapení. Za málo peňazí skvelé služby.“

• Vocamvilia Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita ubytovania je skvelá. Pláž,obchody,autobusová zastávka a reštaurácie sú všetko do 10 minút pešo. Personál je veľmi milý,ochotný a nápomocný. Nemajú problém naozaj s ničím. Komunikácia s nimi je perfektná a rýchla. :)“

• Fragias Studios & Apartments Priemerné hodnotenie: 8

„Dobrá lokalita, blízko na pláž, veľky supermarket 5 minút od ubytovania, personál ústretový, majiteľ všetko vysvetlil, odporučil miesta,ktoré sa oplatia vidieť, vybavil požičanie auta, požičali zadarmo slnečník aj rakety na pláž“

• Coralli Beach Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Úplne všetko. 3 minútky na nádhernú pláž, priestranná izba s terasou a jacuzzi (tú sme si vybrali), výborne raňajky, ktoré si objednáte vopred cez aplikáciu a ráno vo vybranom čase vám prinesú na izbu. Jedným slovom - paradise.“