2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Japonia – opinie o hotelach
Douou Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetne miejsce na budżetową podróż do Sapporo. Ludzie na recepcji mówiący bardzo dobrze po angielsku. Można z nimi porozmawiać i dowiedzieć się gdzie się wybrać. Bardzo czyste łazienki i toalety.”

• „Łatwe zameldowanie przy użyciu maszyn, personel również obecny na miejscu i bardzo pomocny. Bardzo smaczne śniadanie w stylu japońskim, szkoda tylko, że tak krótko - z jetlagiem udało się skorzystać dopiero trzeciego dnia ;) Wejście do hotelu znajduje się dosłownie pięć metrów od wyjścia z metra - lepszego skomunikowania nie mogłem sobie wymarzyć!”

• „Lokalizacja”

• „Bardzo duży pokój.”

• „Śniadanie płatki i tosty z dżemem”

• „przestrzeń w sypialni ,przyjazny personel”

• haku hostel Ocena: 10

„Śniadanie:)”

• „Poduszki ortopedyczne dla gości hotelowych”

• „Duże przestronne domy z bali drewnianych, z przepięknym widokiem na jezioro i na wyspy - warto wstać wcześnie i zobaczyć wschód słońca. Kąpiel w wannie z panoramicznym oknem również z widokiem na jezioro. Polecam zamówić wieczorny obiad - siedem przepysznych dań, kolejno serwowanych. Bardzo sympatyczni właściciele.”

• „Piękny hotel - bardzo ładny design, duże i komfortowe pokoje, bardzo duża jak na japońskie warunki łazienka. Nieskazitelnie czysto, rewelacyjne śniadania - najlepsze podczas naszego dwutygodniowego pobytu w tym przepięknym kraju. Bardzo miły personel.”