3. Dodecanese hodnocení hotelů
Dodecanese Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 9

„Krasny pokoj v hlavni budove. Jidlo lehce prumernejsi, napoje tez, ale naprosto dostacujici“

• Diana Art Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Hezký čistý pokoj, výborná snídaně a velmi milý a ochotný personál. Hotel se nachází v dochůzkové vzdálenosti do historického centra města Rhodos.“

• Irene Palace Beach Resort Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita klidná, blízko na pláž. Personál ochotný, přátelský. Jídlo vždy dobré. Pokoj nové zařízen, o zbytek hotelu dobře postaráno. Celkově spokojenost.“

• Helea Lifestyle Beach Resort Průměrné hodnocení: 9

„Vstřícný personál, možnost late check out do 15:00 zdarma, dostala jsem narozeninový dort na pokoj jako překvapení🙂“

• Mazoren Art Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo čisté, každý den byl pokoj uklizený. Bar u bazénu nabízí nejen skvělé drinky, ale také skvělé jídlo. Příjemný majitel:)“

• Ialysos City Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Velký apartmán s balkónem a posezením. Příjemný a ochotný personál, kuchyňka s lednicí, v ceně servírované snídaně. V apartmánu také klimatizace a TV. Velmi milý pan majitel. Čistý bazén, který jsme však nevyužili z důvodu ne příliš teplého počasí. Hned u apartmánu obchůdek s potravinami a blízko mnoho restaurací. Od moře pěšky asi 10 minut.“

• Elite Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající bohatá nabídka včetně řeckých specialit“

• Mitsis Petit Palais Průměrné hodnocení: 9

„Velmi ochotný personál, čistý Hotel, výborné snídaně. Hotel je dobře umístěný“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Cenově přijatelný hotel, měli jsme zaplacenou snídani. Stále se opakující nabídka, ale dá se najíst. Personál příjemný, okolí nic moc, měli jsme auto a jezdili jsme po ostrově.“

• Athena Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Blízkost plaze cca minuta chuze doslova za rohem. Centrum s obchody, bary, restaurace v dosahu cca 5-10 min od hotelu. Snidane vynikajici velky vyber sladke/slané. Pokoje ciste, moderni design. Celkove jsem z hotelu byla nadsena 🙂“