Dolomiti Ski Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Lido - green & slow life Průměrné hodnocení: 10

„Místo v blízkosti jezera, pokoj pohodlný, čistý s krásným výhledem , v areálu hotelu spousta zákoutí k odpočinku, podobně jako v udržované zahradě. Přátelský veškerý personál, vynikající snídaně i večeře. Pěkné jezero i nádherná příroda všude kolem. Určitě se sem vrátíme.“

• Hotel Markushof - Adults only Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkný hotel, velký pokoj s terasou s kvalitním zařízením. Výborná večeře i snídaně. Příjemní a ochotní majitelé. Není co vytknout, když bude příležitost rádi se zase ubytujeme.“

• Hotel Larch Průměrné hodnocení: 8

„Přespali jsme 1 noc. Hotel je dobře dostupný z dálnice, ubytování bylo dostačující, čisté a pohodlné, snídaně výborná. Ocenili jsme možnost objednání večeře, která byla velmi dobrá.“

• Caravan Park Sexten Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný výhled na hory, super wellnes, ubytování perfektní, vstřícní personál. Původně jsme měli mít ubytovaní ve stanu, ale vzhledem k počasí nám to změnili na chatku bez nedoplatku“

• Hotel Brenner - Stop & Go Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byla výborná, perfektní štrůdel“

• B&B Hotel Sonneck Průměrné hodnocení: 9

„Milý personál, veliké parkoviště zdarma hned u hotelu. Výborná a bohatá snídaně. Krásný výhled na hory.“

• Hotel Garni La Roccia Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní lokalita u centra, výborná a bohatá snídaně, personál nápomocen, wellness úžásný.“

• Hotel Almina Průměrné hodnocení: 10

„bezplatné parkování, večeře i snídaně výborné, rychlá obsluha“

• Chalet Tornede Průměrné hodnocení: 8

„Samostatná chata, umístěna v centru a krátkých dojezdových vzdáleností našich horských aktivit. Klidné bezpečné místo.“

• Park Hotel Sancelso Průměrné hodnocení: 10

„prostředí, klid, milý personál, vybavení, bohatá snídaně, výborná kuchyně“