2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Regiunea de schi Dolominţi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Apartments Sol E Nef Scor din comentarii: 10

„Extrem de curat, aparatura electrocasnica diversificata la dispozitie, camere fara mirosuri neplacute, fara probleme cu apa calda sau caldura. Gazda a fost primitoare si ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Daca o sa am posibilitatea o sa revin oricand cu placere ! Am fost profund impresionat de lucrarile artistice realizate din metal de catre Carlo si Davide, mi-a facut multa placere sa-i cunosc ! Atat Margherita cat si Carlo ne-au facut sa ne simtim ca acasa prin felul in care ne-au primit si pe toata perioada sejurului !”

• Berghotel Schlemmer Scor din comentarii: 10

„Foarte atenti la detalii,personal amabil ,curatenie si mancare buna”

• Pension Mirandola Scor din comentarii: 10

„Am avut parte de o experiență deosebită. Oamenii de aici sunt extrem de primitori și mereu dispuși să te ajute, ceea ce a făcut șederea și mai plăcută. Curățenia este impecabilă, iar atenția la detalii se simte în fiecare colț al hotelului. Peisajele din jur sunt absolut spectaculoase, oferind o priveliște care îți taie răsuflarea. De asemenea, micul dejun a fost delicios și variat, o modalitate excelentă de a începe ziua înainte de a explora minunile din împrejurimi. Recomand cu căldură acest loc pentru oricine dorește să aibă parte de o experiență memorabilă!”

• Hotel Pizboè Scor din comentarii: 10

„Hotel foarte bun, camera curată și mic dejun foarte bun și variat. A fost o alegere excelenta.”

• Hotel Hellweger Scor din comentarii: 10

„Personal foarte dragut si amabil. Camere mari si curate cu o priveliste de poveste! Recomand!”

• „Amplasat central, vedere la munte, nu a fost zgomot, parcarea”

• Hotel Filipinum Scor din comentarii: 9

„Hotelul este foarte curat ,bine amenajat. Personalul foarte drăguț si atent. Exista parcare subterană si acces usor la ea.”

• La Cort My Dollhouse - Adults Only Scor din comentarii: 10

„Locatia perfecta, piscina cu apa incalzita din care nu mai vrei sa iesi, zona de relaxare la SPA, micul dejun bogat, cu produse de calitate, "linnerul" inclus in pret care a tinut chiar loc de cina fara probleme, atentia la detalii.”

• Hotel Monte44 Scor din comentarii: 10

„Locația, gazda o doamnă deosebită!”

• Chalet Pian Scor din comentarii: 9

„Cazare, excepentă. Gazdele asemenea. Totul la superlativ. Când vom reveni în Campitello- sigur vom apela la aceeași locație !”