2. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Επαρχία Dubrovnik-Neretva κριτικές ξενοδοχείων
Επαρχία Dubrovnik-Neretva Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Dubrovnik Βαθμολογία σχολίων: 7

«Καλό πρωινό!»

• Hotel Vis Βαθμολογία σχολίων: 8

«ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ !!!Ι ΙΔΑΝΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ !!! ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ !!! ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! ΕΥΚΟΛΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ!!»

• Boutique Hotel Porto Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ευγενικό προσωπικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε ότι χρειαστείς. Τα δωμάτια ήτανε άνετα και καθαρά. Ποιοτικό και πλούσιο πρωινό. Διέθετε άνετο και μεγάλο παρκινγκ με πληρωμή. Η απόσταση απο το κάστρο είναι 20 λεπτά άνετο περπάτημα. Μεγάλο πλεονέκτημα είναι η στάση του λεωφορείου μπροστά από το ξενοδοχείο που σε παει στο κάστρο σε 5 λεπτά.»

• Royal Neptun Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ROYAL PALACE ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΜΠΟΒΝΙΚ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ Ή ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Ή ΜΕ UBER 5EYRO ΤΑ ΤΕΣΣΕΠΑ ΑΤΟΜΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΕ ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ»

• Royal Neptun Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας έγινε στο Royal Princess γιατί το Neptun ήταν κλειστό. Μείναμε σε σουίτα με μαγευτική θέα στη θάλασσα και όλα ήταν τέλεια και πεντακάθαρα. Το πρωινό είχε πολλές επιλογές.»

• Hotel Adria Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλό ξενοδοχείο, σε ωραία τοποθεσία,»

• Hilton Imperial Dubrovnik Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία, το πρωινό»

• Hotel Croatia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία ξενοδοχείου. Πολύ καθαρό δωμάτιο. Πλούσιο και γευστικοτατο φαγητό. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.»

• Berkeley Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τέλειο πρωινό με ευγενέστατο προσωπικό .Ηταν ολα κοντά μας.»

• Royal Neptun Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλό ξενοδοχείο, σε άριστη τοποθεσία. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο. Όλα πεντακάθαρα.»