2. Гърция отзиви за хотели
  3. Гърция отзиви за хотели
East Crete Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Mirabella Vista Оценка от отзивите: 10

„Мястото е с чудесна локация. Може да посеjите близки плажове пеш, но не забравяйте, че имате и собствен плаж които е чудесена изненада. Стаите са чисти има всичко необходимо. Мястото е романтично и предполага релакс и наслада. Препоръчвам го горещо на всеки. Утрото е прекрасно“

• Amalthia Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна самостоятелна вила, обгърната в зеленина и цветя, и с невероятна гледка към Сития и пристанището. Изключително ни впечатли билковата градина с босилек, мащерка, розмарин и други билки. Точно срещу верандата има страхотно барбекю, а нашият домакин ни беше подсигурил въглища, подпалки, скара и всякакиви пособия, за да се възползваме от барбекюто. Отвътре вилата изглежда още по-хубава отколкото на снимките, много ни допадна винтидж стила на дневната и кухнята, обзавеждането в двете спални също беше много приятно. Всички помещения разполагат с комарници, което не беше отбелязано, но всъщност е важна подробност. В къщата може да намерите абсолютно всичко необходимо за един пълноценен престой, помислено е за всички дребни детайли. В допълнение, получихме като комплимент от домакина Алекс бутилка раки, вино и зехтин от местния манастир Toplou, както и пресни плодове и яйца. Вилата е малко изолирана и отдалечена от Сития (на 2,2 км от пристанището), но ние точно това търсехме. За разлика от Ханя, в Сития не е проблем да си намериш място за паркиране, но ние предпочитахме да се разхождаме пеша до центъра (около 25мин.). Страхотно място за релакс и почивка, надмина очакванията ни!“

• Kassandra Garden Residence Оценка от отзивите: 6

„Верандата и гледката“

• Elounda George Studios Оценка от отзивите: 10

„Много хубава стая с морски изглед, оборудвана с всичко нужно за пълноценен престой. Близо до магазини и заведения.“

• Katerina Apartments Оценка от отзивите: 10

„Разкошно място, най-доброто за семейна почивка и релакс. Домакините са много гостоприемни и мили. Апартамента е прекрасен, чист и има всичко необходимо. Комплиментът от домакините е приятна изненада. Определено надхвърли очакванията ми и ще се върна отново.“

• The Dreamhouses by the center Оценка от отзивите: 10

„Чудесно местоположение. Голям, чист, модерен и удобен апартамент.“

• Bayview Apartments Оценка от отзивите: 10

„Отличната локация. Близостта до града. Усмихнати и дружелюбни стопани. Когато човек иска да се усамоти или да е по близо до природата това е мястото.“

• Anemone Homes Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно местоположение с невероятна гледка към залива Истро, с множество заливчета и спокойни плажове“

• Oasis - Chic & minimal apt Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен луксозен апартамент с място за паркиране!“