2. RPA – opinie o hotelach
  3. RPA – opinie o hotelach
East Rand Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Niestety nie mogę dać 20 punktów więc nasza ocena tylko 10 . Wszystko się nam podobało lokalizacja blisko lotniska i supermarketu do którego można dojść na pieszo. Fajny basenik przy pokoju. Dobrze wyposażona kuchnia.Miła rodzinna atmosfera, Linda jest kochaną osobą ,stara się pomóc we wszystkim ,wytrzymała nawet nocne rozmowy mojego męża z nią ....haha. Poprosiłam o wypranie naszych rzeczy ,ponieważ byliśmy po dłuższej podróży ( Madagaskar) nie chciała za to żadnych pieniędzy. A było tego sporo Starała się pomóc jeżeli chodzi o transport. Najtańszy jest tam Bolt tylko trzeba mieć cierpliwość do nich. Do lotniska Bolt 67 randów a taxi 250 Zwiedziliśmy Pretorię i Johanesburg za 450 zł dwie osoby. Zostawiliśmy Lindzie namiary do bardzo sympatycznego kierowcy ,pierwszy raz woził Polaków. Ma również namiary na nasz kanał .Powiedzcie ,że go pozdrawiamy, zawiezie was wszędzie gdzie chcecie ,puści Polska muzykę i zrobi wam nawet jeszcze raz za wszystko dziękujemy i zapraszamy do nas do Hiszpanii w październiku.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie East Rand

na podstawie 14 016 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com