2. RPA – opinie o hotelach
  3. Eastern Cape – opinie o hotelach
Eastern Cape Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „It was an amazing stay, just a perfect place and great hospitality!!! Polecam!!! Cudowne, ciche i przytulne miejsce. Właściciele powitali nas nalewką wiśniową i rozpalonym kominkiem. Perfekcyjna czystość, dbałość o każdy szczegół. Bardzo zadbany obiekt, duże pokoje i przestronne łazienki. Możliwość przygotowania kawy i herbaty w pokoju, możliwość skorzystania z baru. Doskonałe śniadanie wliczone w cenę. Wyjątkowo życzliwi właściciele. Domowa atmosfera, naprawdę miejsce idealne do odpoczynku i godne polecenia !!!”

• „Hotel położony na lagunie, tuż przy pięknej, piaszczystej plaży, wejście na plażę bezpośrednio z hotelu. Hotel położony na terenie pięknego ogrodu, liczna roślinność. Restauracja z przepięknym widokiem na lagunę. Pokoje przestronne, znakomity room service.”

• Huntshoek Lodge Ocena: 10

„Świetna lokalizacja do przyrodniczych eksploracji.”

• The Kelway Hotel Ocena: 7

„Blisko lotnisko, widok na ocean, bar, własny generator.”

• „Śniadanie serwowane przez gospodarzy , wszystko świeże i smaczne :) Lokalizacja jedna z najlepszych , widać było żyrafy ,antylopy i inne zwierzęta :) . Gospodarze bardzo pomocni, czuliśmy się jak w domu. Możliwość zjedzenia kolacji z grilla , naprawdę pysznej! Bardzo polecam !”

• „Brak przerw w dostawach prądu, wyposażenie pokoju”

• „Bardzo dobre położenie obiektu, przy samej plaży, blisko restauracji.”

• „Wyjątkowo napiszę po polsku - bo naprawdę chcę polecić to miejsce wszystkim, którzy zawitają w rejon Addo Jest to fantastyczna grupa domków na terenie dużej (200ha) farmy w pięknej dolinie graniczącej z parkiem Addo. Prawdziwy kontakt z przyrodą i atmosfera podróży po Afryce kilkadziesiąt lat temu Olaf - gospodarz stworzył wspaniałe miejsce. Możesz posiedzieć na tarasie i patrzeć w busz Możesz wyjść na spacer (taki godzinny) i spotkasz żyrafy, antylopy, guźce, może i zebry Jeśli podróżujesz z młodszymi dziećmi (6-10 lat) będą zachwycone zwierzętami domowymi - po terenie biegają króliki i perliczki, możesz nakarmić owce i kozy, psy i koty ogromnie towarzyskie Niezłe kolacje (choć wino lepiej weź swoje) i bardzo dobre śniadania Domki z dwiema sypialniami, jeśli jest upał to będzie tam za dnia gorąco, ale nocą przyjemnie chłodno. A na tarasie miły wiatr Nie wystraszcie się dojazdu - ok 4km słabą drogą gruntową (my po drodze widzieliśmy antylopy duikera). Do samego parku Addo jest 30min jazdy ale Olaf pomoże w znalezieniu świetnego przewodnika z Parku Widoki i nocne niebo niezapomniane Naprawdę jedno z miejsc, które zapamiętasz na całe życie”