2. JAR hodnocení hotelů
  3. Eastern Cape hodnocení ubytování k pronájmu
Eastern Cape Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Vše“

• Munro Suites Průměrné hodnocení: 5

„1. Samoobslužný systém předávání klíčů, 2. Parkování v zahradě před apartmánem (krásný vjezd), 3. Velký prostor uvnitř, 4. Zahrádka k dispozici, 5. Velmi prostorná kuchyňská linka, 6. Prostorná sedací souprava.“

• Real Touch Body Spa Accomodation Průměrné hodnocení: 1

„-.“

• Finchley Farm Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Dům je obklopen spoustou zeleně a krásnou zahradou, která láká ptactvo, pokoj byl čistý s ledničkou a konvicí k udělání kávy nebo čaje. Postel pro mě byla velmi pohodlná s polštářem tak akorát, že mě netrčela hlava do výšky. Snídaně anglická. Hostitelé velmi vstřícní, dokonce navštívili Českou rep. Na farmě mají 10 psů pracovních, držených v kotci, ale veselejší a přítulnější pracovní psy jsem ještě neviděl. 3 pesany důchodce a 3 kočky mají v domě a jsou opět přítulní.“

• Storms River Tin House Průměrné hodnocení: 10

„1. Velmi vřelí a milí majitelé, usměvaví, příjemní, nápomocní, 2. Bezpečné a dobré parkování, 3. Velmi precizní úklid, vše vyleštěné a vzorně čisté, vše na svém místě, 4. Drobnosti, které potěší (voňavé mýdélko, malý šampónek, káva, sušenky, mléko, jablíčka, citróny, přípravek proti komárům atd., připravené dřevo na grilování), 5. Příjemná předzahrádka s grilem a posezením, 6. Originální plechová stavba - chata (chata podobná jako ve slumech takže máte originální zážitek bydlení), 7. Chata vybavena hezkými artefakty, 8. Výborné vybavení kuchyně. Děkujeme. Rádi se vrátíme.“