2. Finlandia – opinie o hotelach
  3. Finlandia Wschodnia – opinie o hotelach
Finlandia Wschodnia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadanie ok, parking, nie korzystałem z atrakcji ze względu na późny przyjazd i wczesny wyjazd.”

• „Pobyt na basenie, sauny”

• Hotel Jahtihovi Ocena: 10

„Hotel dysponuje garażem, co jest dużym plusem w zimie. Wygodne łóżka. Bardzo miły personel. Naprzeciwko cudowna włoska restauracja.”

• Hotel Hospitz Ocena: 10

„Hotel z charakterem. Wspaniały wystrój pokoi. Bardzo blisko do zamku. Parking na terenie hotelu. Zdecydowanie polecam.”

• „Pokoj a wlasciwie dwa w jednym, przestrony z sauna i tarasem, cudownie polozony uroczy dworek z 17 wieku. Obsluga fantastyczna sniadanie nieco inne i smaczne z mila oprawa muzyczna i bez rwetesu przy sniadaniu, przepiekny ogrod ze starymi drzewami mysle ze z ponad 300 letnimi, widok z okna na kompleks dworku, niedaleko ruiny zamku z bardzo ciekawa historia. Det var fantastisk med boende, personallen och område.”

• „Fatalne miejsce!!! A jeżeli już szukać jakichkolwiek pozytywów to z tych znajduje jedynie całkiem fajne usytuowanie obiektu i bardzo przyjemną drogę dojazdową do niego, taką w stylu bajkowej prowincji na dalekiej północy...”

• „Świetna lokalizacja, kajaki i łódki za darmo do użytku. Można zrobić ognisko, jest sauna. Umywalnie czyste, domki dobrze wyposażone. Parking zaraz obok domku, więc auto pod ręką.”

• „Tylko i wyłącznie lokalizacja przy trasie i położenie nad jeziorem oraz czysty teren wewnątrz kampingu.”

• „Polecam, skandynawskie 4+*, nie korzystałem z atrakcji ze względu na pracę, jest parking,”

• „Lokalizacja - doskonała”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Finlandia Wschodnia