2. Испания отзиви за хотели
  3. Испания отзиви за хотели
Empordà Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Ampuria Inn Оценка от отзивите: 10

„Страхотна стая. Страхотен персонал.“

• Tramuntana Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Casa Del Mar Hotel & Apartaments Оценка от отзивите: 10

„Много любезен персонал, уютно място, със свободен паркинг, просторни стаи, много чисто- чаршафи, хавлии, банята- всичко е поддържано и ухае на свежест. Много близо до плажа и ресторантите. Закуската също беше на ниво.“

• Sercotel Hotel President Оценка от отзивите: 9

„Стаята беше много голяма и просторна.“

• Sercotel Hotel President Оценка от отзивите: 10

„Vsichko“

• Prestige Victoria Оценка от отзивите: 9

„Останахме много доволни от престоя ни там. Напълно удовлетворени бяхме и от изключително приятния персонал, който направи всичко възможно, за да ни се чувстваме като у дома си. Гледката към морето от стаите е фантастична, а чистотата на стаите и хотела като цяло, беше на много добро ниво. Закуската, обядът и вечерята в хотелската ресторант бяха богати на вкусове, с отлично подбрани ястия и много качествени свежи продукти. Хотелът се намира на много удобно място, близо до магазини и ресторанти. Забавленията на място са много разнообразни и интересни - велосипедни разходки, спа процедури, масажи и др. Без съмнение бихме избрали пак хотел "Престиж Виктория" за следващата си почивка. Определено го препоръчвам на всички търсещи комфорт, лукс, уют и качество на приемане.“