2. Гърция отзиви за хотели
  3. Епир отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Епир Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Kastro Guesthouse Оценка от отзивите: 10

„Много удобно място. Много комуникативно разположение“

• Tsironis Guesthouse Оценка от отзивите: 10

„Просторна стая с тераса и кухненски бокс,заредено с всичко необходимо, любезен домакин.Къщата е в близост до пещерата и на няколко километра от историческия център на Янина, има достатъчно място за паркиране на поляната отпред.“

• Spiros Rooms Оценка от отзивите: 10

„Страхотен домакин! Локацията е перфектна, чисто, уютно, ново и подредено! Горещо препоръчвам!!!“

• Epavli Veneti Оценка от отзивите: 10

„Всичко е перфектно! Излизайки от къщата се открива невероятна гледка към плаж Валтос и безкрайното море! На пешеходно разстояние до крепоста и центъра на градчето. Къщата и стаите са със собствен стил и се вписват в стила и атмосферата на Парга. Бяхме приятно изненадани със сладки в стаята и подарък за довиждане. Всеки ден стаята се почистваше. Има всичко необходимо в кухненския кът - кафе машина, котлони, сандвич тостер, електрическа кана, вилици, лъжици, чаши, чинии, тенджери. Прекарахме си страхотно и ще се върнем отново!“

• Flisvos sea view rooms Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше на ниво. Местоположението е перфектно. Има паркинг, но стигането до него си е приключение. Закуската е добра, но няма разнообразие. Чистота и ежедневно сменяне на кърпите.“

• Vassilis Guest House Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса - чисто, уютно и романтично място, а управителя е жена, която по всяко време ни съдейства за удобството на престоя ни. Много добра локация, в близост до Парга и редица забележителности, красиви плажове, заливи, крепости, извори, ресторанти, но в същото време мястото осигурява спокойствие и тишина, а съотношението цена - качество е оптимално.“

„Всичко“

• Kastro Guesthouse Оценка от отзивите: 10

„За втори път отсядаме в този хотел и отново качеството и обслужването бяха на високо ниво. Перфектно местоположение - повечето забележителности и ресторанти са на няколко минути пеша. Хубави и чисти стаи, любезен персонал и удобен паркинг, ако сте с кола. Много добро съотношение на цена и качество, в сравнение с други хотели. Препоръчвам!“

• My Suite Boutique Hotel Оценка от отзивите: 9

„Персонала беше страхотен !“

• Pension Alexandra Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно.Собствениците са най лъчезарните хора.Правят всичко за да направят почивката уникална.“