3. Ήπειρος κριτικές B&B και πανδοχείων
Ήπειρος Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• O Elatos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα τέλεια..»

• CASTRELLO Old Town Hospitality Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν εξαιρετικά. Το κατάλυμα βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και οι ιδιοκτήτες πολύ εξυπηρετικοί γεμάτοι ευγένεια! Γιώργο και Μάριε σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία, και Λίλα για τα ωραία πρωινά καφεδάκια!! Με την πρώτη ευκαιρία θα σας ξανά επισκεφτούμε!»

• Pinocchio Mikro Papigo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφο δωμάτιο, πεντακάθαρο και άνετο. Ζεστό επίσης. Η θέα από το ξενοδοχείο είναι εκπληκτική, τα πρωινά που περάσαμε έξω στα τραπεζάκια με τον καφέ μας (γευστικοτατος καφές που μας ετοίμασαν στο πρωινό) ήταν από τα πιο όμορφα! Το πρωινό επίσης πολύ νόστιμο και το καλύτερο για μένα ήταν ότι το ετοιμάζουν εκείνη την ώρα (100% χειροποίητα)! Και φυσικά το προσωπικό ευγενικοτατο. Είχαμε μια άψογη διαμονή, σίγουρα θα το διαλέξουμε ξανά και θα το προτείνουμε σε άλλους.»

• Ritual Greece Appartement 2 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπίτι ήταν ευρύχωρο και πληρως εξοπλισμένο. Οι εξωτερικοί χώροι, αυλή βεράντα πισινα είναι περιποιημενοι και όμορφοι. Η θεααγευτικη. Οι οικοδεσπότες μας ανιτα κ Τομ μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο και μας έκαναν να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας τις τρεις μερες που μειναμε εκεί. Νιώσαμε περισσοτερο σαν φιλοξενουμενοι παρά σαν πελάτες. Ήταν διακριτικοί και διαθέσιμοι να ικανοποιήσουν την κάθε μας ανάγκη. Προτείνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Imperial Home Tsironis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα»

• Guesthouse Iro Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το κατάλυμα είναι στην είσοδο του χωριού και πολύ κοντά στο πάρκινγκ. Η θέα από την αυλή είναι καταπληκτική! Το δωμάτιο μικρούλι αλλά βολικό!»

• Dwell House 5 Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαρό και άνετο»

• Sunny Retreat with a Garden Terrace Private Room Βαθμολογία σχολίων: 9

«.»

• Stalaktites Βαθμολογία σχολίων: 6

«Ήσυχο, οικονομικό, άνετο κρεβάτι. Η τοποθεσία καλή, δίπλα από το σπήλαιο του Περάματος και αν υπάρχει αυτοκίνητο η απόσταση μέχρι τα Ιωάννινα είναι ούτε 5 λεπτά.»

• Avragonio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφο οίκημα! Μέσα σε ένα καταπράσινο περιβάλλον με πανέμορφη εσωτερική αυλή. Το προσωπικό ήταν απίστευτα βοηθητικό, φιλικό και εξυπηρετικότατο. Το δωμάτιο πέρα την ομορφιάς του ήταν και πεντακάθαρο. Το πρωινό πλούσιο και πολύ νόστιμο. Θα ξαναεπισκεφθουμε την περιοχή και σίγουρα θα προτιμήσουμε και πάλι το αυραγώνιο!»