2. Италия отзиви за хотели
  3. Фриули-Венеция Джулия отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Фриули-Венеция Джулия Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• B&B La Nicchia nel Borgo Оценка от отзивите: 10

„Тихо и спокойно място, много чисто, с всички необходими удобства.Препоръчвам!“

• Urban Homy Gorizia Оценка от отзивите: 9

„Беше чисто, комфортно, приятно.“

• B&B DREAM Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно! Поздрави на домакина! Препоръчвам!“

• Palmamore Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна стая! Безупречно чиста! Обзаведена с много вкус. Домакинята е страхотна! Пристигнахме много късно, но жената ни обясни всичко, от което имахме нужда. На две крачки от центъра. Има места за паркиране. С удоволствие бих се върнала там.“

• B&B Villa Inn Оценка от отзивите: 9

„OK“

• B&b Relax / Olga&Claudio Оценка от отзивите: 9

„Домакините са страхотни хора. Тя е украинка, а той е италианец. Имат си къща за гости с хубава градина отпред. Приготвят добра закуска. Съотношение на цена и качество е перфектно! Малко закъсняхме и пристигнахме почти в 23:00, защото имахме проблем с колата по пътя. Нямаше проблем. Приеха ни и ни накараха да се чувстваме като у дома.“

• B&B I FILOKSENIA Оценка от отзивите: 10

„Всичко ми хареса. Намира се в центъра на много удобно място и цената беше много добра. Домакинята беше много любезна, компетентна, отзивчива ..Имаше всичко необходимо.“

• Alla Stazione Оценка от отзивите: 10

„Мястото е буквално на броени метри от гарата, което за нас беше важно. Чисто и добре поддържано е. Има хладилник и кафе машина в стаята, както и в общата стая. Комплиментите от домакините включват и свежи домашни плодове и зеленчуци. Паола е усмихната, отзивчива и винаги на разположение. Благодарим за всичко, Паола!“

• Palmamore Оценка от отзивите: 10

„Изключително модерен апартамент с удобни легла, близо до центъра, перфектна баня и всичко необходимо.“

• RESIDENCE ZAR 4 Оценка от отзивите: 5

„Беше на прилично място“