2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Galicie hodnocení ubytování k pronájmu
Galicie Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Oktheway Barro Průměrné hodnocení: 10

„Velky, prostorny byt 3+1, pračka, vana, terasa, LUXUS!! Kousek od bytu supermarket, reataurace, lekarna; asi 600m zpět napojení na poutní cestu. Naprosto výjimečné ubytování!!“

• „Jeden z nejlepších apartmánů, ve kterých jsem se ubytoval. Krásná poloha s výhledem na náměstí a na oceán. Moderni vybavení, nic neschází, ani sušička. Stylové zařízení. Jasné instrukce k ubytování na vstupní kód. Fakt super, děkujeme.“

• Orballo Průměrné hodnocení: 10

„Čistý , moderně zařízený apartmán , velmi pohodlné postele a zařízena kuchyň . Káva , caj , sprchový gel, sampon, vše co potřebujete . Pracka .“

• Virxen do Carmen 7 alojamiento Průměrné hodnocení: 10

„Malinký, ale útulný byteček, s vlastní koupelnou, bezkontaktní check-in, majitelka na telefonu, ráda poradila v anglickém jazyce, instrukce jasné a srozumitelné, centrum města; kousek od ubytka supermarket.“

• O balcón do Río Průměrné hodnocení: 10

„Prostorný dobře vybavený byt, v dobre lokalitě, možný byl i dřívější check in.“

• Apartamento SIRO Compostela Průměrné hodnocení: 10

„Velice milý přístup majitele. Dokonce i v případě, kdy jsme omylem zabouchli klíče při odchodu - vše vyřešil a řekl nám, že si s tím nemáme dělat starosti. Gauč byl podivný, ale spalo se na něm skvěle. Kuchyňka skromná, ale bylo tam vše, co člověk k vaření potřebuje (jenom trouba chybí, ale to ničemu nevadilo). Moc děkujeme! :)“

• VUT PEDRO LUXURY Průměrné hodnocení: 9

„Krásný, čistý apartmán. Dobrá lokace pro poutníky do Santiaga, neboť je přímo na Caminu. V blízkosti je supermarket.“

• Chousiña Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný a ochotný majitel.“

• Lovely Balaídos Průměrné hodnocení: 10

„Utulny byt, dobre vybaveny, velmi dobra komunikace s majitelem! Uzasna cena!“

• „Nádherný výhled na pláž a oceán z apartmánu, milá majitelka, která nám předala spoustu tipů na výlety. Výborně vybavená kuchyň.“