2. Nizozemí hodnocení hotelů
  3. Gelderland hodnocení ubytování k pronájmu
Gelderland Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• EuroParcs De Zanding Průměrné hodnocení: 8

„Hezké místo, lokalita, dům byl dobře vybavený.“

• Camping Nieuw Romalo Průměrné hodnocení: 10

„Máme rádi ryby ocenili jsme v nedalekém městě dobrou rybí restauraci v okolí jsou různé obchůdky a v místě ubytování je hodně vyžití pro malé děti“

• Mooi verblijf op rustig park Průměrné hodnocení: 8

„Všechno bylo v pořádku, na začátku jsme ubytování nemohli najít, jinak ostatní OK“

• Modern rustgevend chalet in Putten 131 Průměrné hodnocení: 9

„Útulné“

• Vakantiehuisje Veluwe bij Speuldersbos Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita se nachází v klidné části města. Jedná se o kemp, kde je několik mobilních domů. Parkovací místo přímo před ubytováním, dále potom venkovní stůl s posezením. Prostorný obývací pokoj s TV. Je možnost si zatopit v kamnech nebo použít přímotop. Kuchyň byla pěkně vybavená.“

• Huisje Mooijweer Průměrné hodnocení: 9

„Vše“

• Ruim privacyvol chalet met overdekt terras Průměrné hodnocení: 9

„Hledali jsme ubytování na jednu noc. Tomu odpovídá i hodnocení. Vybavení super, předání rychlé, objednáno asi 20 minut předem. Pro nás to bylo přespání na jednu noc. Chtěli jsme druhý den do blízkého delfinária. Velmi pěkně zařízená terasa, vše nové, ostré nože 😃 Dovedu si zde predstavit i delší pobyt.“

• EuroParcs Bad Hulckesteijn Průměrné hodnocení: 9

„Chatky vytápěné, příjemné i v chladném počasí. Rušné silnice jsou sice blízko, ale v chatce nebyl provoz většinou slyšet.“

• Molecaten Park De Leemkule Průměrné hodnocení: 8

„hezké prostředí uprostřed lesa pěkně vybavené blízko do přírody, na kola i obchod buď v kempu nebo v blízké vesnici“

• Bed & Happiness Průměrné hodnocení: 9

„Klidná vesnice krásné projížďky na kole po okolí . Velmi příjemný, ochotný majitel DĚKUJEME“