2. Испания отзиви за хотели
  3. Испания отзиви за хотели
Granada Province Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel La Casa de Los Mosaicos Оценка от отзивите: 10

„Много модерно и артистично обзавеждане, супер хигиена, маркова козметика в банята, ел кана с кафе, сметана и чай, романтични тераски на стаята, изключително удобни легла.“

• Occidental Granada Оценка от отзивите: 7

„Добра локация, любезен персонал.“

• Porcel Navas Оценка от отзивите: 10

„Отлично разположение, голяма и чиста стая, в сърцето на множество тапас барове. Много любезен персонал. Настаниха ни по-рано от началото на настаняването. Благодарим!“

• Casa Rural La Loma Granero Оценка от отзивите: 10

„Приятно, спокойно, чисто и уютно,бих се върнал отново!“

• Hotel & Winery Señorío de Nevada Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно, благодаря!“

• Hotel Macià Monasterio de los Basilios Оценка от отзивите: 9

„Много ни хареса хотелът! Много беше близко до спирката - само няколко метра ни деляха и това беше голямо облекчение! Балконът на хотела беше огромен, с 2 шезлонга, маса със столове и чадър. Гледката беше към игрище на училище, но след 22 ч. до 8 ч. беше абсолятно тихо! Виждаше се планината и беше красиво! Много красив, оригинален вътрешен двор с места за сядане, портокалови и лимонови дървета! Много спокойно място!“

• Elba Motril Beach & Business Hotel Оценка от отзивите: 10

„Стаите са просторни и тихи, имат малка симпатична тераса. Удобни легла.Близо до плажа. Закуската и вечерята бяха богати и разнообразни. Превъзходно!“

• Crisol Guadalupe Оценка от отзивите: 8

„Разполонието на хотела е много добро - до входа за Алхамбра. Гледката ни от терасата и стаята беше към комплекса и също беше много красива.“

• Hotel Sacromonte Оценка от отзивите: 8

„Много приятен хотел, в сърцето на Гранада.“

• Leonardo Hotel Granada Оценка от отзивите: 7

„Хотелът е стар, но е чист и на удобно място. Близо до автогарата. Има удобен транспорт до центъра на града. Комфортът на стаята и закуската напълно отговарят на цената.“