2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Groene Gordel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Okapi Ocena: 9

„Duży apartament, z parkingiem. Ze względu na bliski wjazd na autostradę świetny jako baza do zwiedzania Brukseli, Gandawy, Brugii, Antwerpii itp. Bezproblemowe zameldowanie. Czysto, przestronnie. Bardzo dobrze zaopatrzona kuchnia. Duży taras. Duże łóżka. Dla mnie materace zbyt miękkie ale żona była zachwycona ich wygodą. Jest winda. Na pewno wybrałbym go ponownie.”

• Gosset Hotel Ocena: 9

„Duży plus, za obsługę w języku polskim”

• „Kolejny udany pobyt! Duży i wygodny pokój, świetne łóżko ;-) Pomocny personel, który pomógł zorganizować śniadanie przy wczesnym check-out. Hotel leży w cichej i spokojnej okolicy, otoczony jest zielenią a jednocześnie pozostaje dobrą bazą noclegową blisko lotniska w Brukseli. Przy ostatnim pobycie skorzystaliśmy z hotelowej restauracji, którą również mogę z czystym sumieniem polecić.”

• „Cicha i spokojna okolica, duży komfortowy pokój, czysto i schludnie. Do tego duży darmowy parking i bardzo pomocny personel (poprosiłem o śniadanie na 5.30 i miałem gotowe śniadanie o 5.30!).”

• Hotel Soret Ocena: 10

„Niewielki rodzinny hotel bardzo blisko Brukseli. Spod hotelu (100 m) odjezdżają miejskie autobusy do Brukseli (2.5EUR), jeden przystanek i 8 minut dzieli nas od najbliższej stacji metra.  Pokoje duże aczkolwiek bez klimatyzacji (i za to minus, szczególnie w pokojach na poddaszu potrafi być gorąco).  Łóżko mega duże, kołdra mega duża, zestaw poduszek, zestaw ręczników. Gratis woda, brak czajniczka (i za to minus). W hotelu recepcja czynna od 6.30 do 23, na miejscu bar oraz dobra rodzinna restauracja. Można skorzystać z sauny na miejscu albo z krytego basenu (kawałeczek od hotelu). Super czysto. Super czysta lazienka, super czysty pokój. Śniadania świetne, jak na Brukselę nawet znakomite.  Wybór płatków, orzechów, owoców, jogurtów, serów i wędlin, kilka rodzajów pieczywa i słodkich wypieków.  Dobra kawa z ekspresu, herbatki, sok i woda.  Można domówić swieżo robioną jajecznicę (oczywiście w cenie). Cena rozsądna. Trafiliśmy do hotelu przez przypadek, "firmowo", gdy ceny w Centrum przekraczały 220EUR za dobę, w Hotel Soret płaciliśmy 130EUR. Piszę "trafiliśmy" bo z wówczas z firmy przyjechało więcej osób i teraz bywamy w Soret regularnie. Jest to już nasz ulubiony hotel. ”

• „Lokalizacja ok.pokoj spełnił moje oczekiwania.”

• „Wszystko ok. Bardzo dobre połączenie z Brukselą.”

• „Było czysto”

• „Przemiła obssluga”