2. Wietnam – opinie o hotelach
  3. Wietnam – opinie o hotelach
Zatoka Ha Long Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cała reszta była tragiczna. Hotel ma prawdopodobnie fałszywe opinie, bo nie wierzę, że ktoś mógł to miejsce ocenić na 10 i być zadowolony z czystości i innych. Dostaliśmy nie ten pokój co trzeba-gorszy, ale to już zignorowałem bo byliśmy zmęczeni. Rozumiem, że to dość budżetowe miejsce, ale było po prostu brudno, a to niedopuszczalne. Ręczniki z plamami, nie chce wiedzieć po czym, posciel, a raczej ten cienki pledzik to samo, ściany brudne, zasłony brudne, kurz. Nie działała klimatyzacja, a w pokoju było na prawdę zimno. Do tego głośno, mimo zamkniętych okien, bardzo głośno! Z jednej strony techno z marketu aż wszystko skakało, a z drugiej strony ciągle wiercenie w betonie, jednocześnie. Do tego materace. Śniadania też bardzo podstawowe, mały wybór. Tra-ge-dia.”

• „wielkosc apartamentu, sklep w poblizu”

• „Hotel blisko centrum i restauracji. Skromne, ale smaczne sniadanie (bulka z jajkiem sadzonym).”

• „Nic.”

• Lan Homestay Ocena: 10

„Fantastyczna lokalizacja!!! Park narodowy, flora i fauna, cisza, spokój. Po prostu genialne miejsce. Przyjazna rodzinna atmosfera, obsługa przesympatyczna, pomogła nam w wielu sprawach organizacyjnych (wycieczki, autobusy, itp.). Czasem można było dostać świeżo zerwane z ogrodu owoce, czasem pogadać przy wódce na kobrach;) Domki (przynajmniej nasze) świeżo zbudowane/wyremontowane. Jeszcze czuć było delikatnie lakier do drewna;) idealnie czysto! Pyszne śniadania i kolacje. Generalnie gorąco polecamy!!!”

• „Piękny apartament w nowoczesnym wieżowcu. Dwie wygodne sypialnie, salon z kuchnią i dwie łazienki. Super widok na Zatokę. Przemiły i pomocny gospodarz. Bardzo wygodne łóżka.”