2. Comentarii despre hoteluri în Vietnam
  3. Comentarii despre hoteluri în Municipalitatea Ha Noi
Municipalitatea Ha Noi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• La Teisu Airport Hotel Scor din comentarii: 9

„Locatie aproape de aeroport,personalul f dragut, ne a ajutat cu taxi pt aeroport...raport calitate-pret excelent”

• La Renta Premier Hotel & Spa Hanoi Scor din comentarii: 8

„Locație bună”

• Casa Dos Príncipes Hotel & Spa Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat. Am revenit la un interval de câteva zile, fără o programare din timp, iar gazdele fiind la fel de prietenoase și ospitaliere ca și prima dată. Mic dejun delicios, diversificat, aer condiționat(ceea ce e esențial în hanoi), foarte aproape de zonele/obiectivele turistice. Domnul Lee este un om de nota 20+, cu zâmbetul pe buze și gata să te ajute cu orice. (Am primit chiar și câte o sticlă de apă la plecare, un gest foarte drăguț) Recomand cu drag acest hotel!🥰 Raportul calitate preț, este unul corect 👍 Mulțumim întregii echipe, foarte drăguți cu toții!🫶”

• Sonata Premier Hotel & Spa Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Splendid Star Grand Hotel and Spa Scor din comentarii: 8

„Personal amabil, de ajutor cu masina pentru aeroport , mic dejun suedez,gustos, divers, cafea foarte buna”

• The Sono Hanoi Hotel Scor din comentarii: 10

„Amplasarea și personalul. Cei mai amabili oameni pe care i-am întâlnit vreodată”

• „Nu există.”

• HD House Scor din comentarii: 7

„Poziția foarte aproape de aeroport.”

• Gallant Hotel Scor din comentarii: 9

„Curățenie zilnic.”

• Eliana Ruby Hotel & Travel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte plăcut,paturi confortabile, curat, presiune bună la dus.Raport calitate preț foarte bun, locație excelenta pentru vizitat la pas orasul Hanoi.Micul dejun excepțional.,torul proaspăt si gystos..mulțumim Daisy și echipa.Totodata multumim echipei de la recepție ...profesioniști și amabilitate la superlativ.Daca revenim în Hanoi aici vom sta.Recomand cu mare caldura.”