2. Γερμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Χανσεατική πόλη του Αμβούργου κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Χανσεατική πόλη του Αμβούργου Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Clipper Boardinghouse - Hamburg-Michel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ευρύχωρα και άνετα δωμάτια. Πεντακάθαρα με όλες τις ανέσεις ακριβώς όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες. Εξαιρετική πινελιά το marshal Bluetooth ηχείο που είχε το δωμάτιο για να ακούς μουσική. Η τοποθεσία είναι παρά πολύ καλή σε σχετικά ήσυχη γειτονιά, σε 15-20 λεπτά walking distance είσαι στα περισσότερα αξιοθέατα.»

• SMARTments business Hamburg Aussenalster Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα μας ήταν πολύ όμορφο, άνετο καθαρό και είχε πολύ ωραία θέα.Είχαμε όλο το Αμβούργο στα πόδια μας. Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό. Η γειτονιά ήταν ήσυχη με ωραία σπίτια αλλά πολύ κοντά υπάρχει στάση μετρό u3 αλλά και στάση λεωφορείων. Πολύ γρήγορα βρισκόμασταν σε όλα τα αξιοθέατα. Περάσαμε υπέροχα»

• NewLivingHome Residenzhotel Hamburg Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ο εξωτερικός χώρος που είχε μία λίμνη με πάπιες.Η πισίνα ήταν πολύ καλή.»

• numa I Fore Rooms & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μοντέρνο δωμάτιο ,μεγάλος χώρος»

• Ferienwohnung Bauernliebe 43 Citynah, urban Cowboystyle Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ήταν πολύ ευρύχωρο ωραίο μέσα διακοσμημένο όλα καθαρά και η κουζίνα είχε τα πάντα από ηλεκτρικές συσκευές για να μπορείς κάνεις μόνος σου το φαγητό....»

• Eric Vökel Boutique Apartments - Hamburg Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διακόσμηση, η υποδοχή, η καθαριότητα»

• Citadines Michel Hamburg Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραία τοποθεσία, καθαρότατο, ήσυχο. Γενικά άξιζε και θα ξαναπήγενα»

• HUB Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν εξαιρετικά»

• PHNX Aparthotel Hamburg Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η τοποθεσια ηταν πολυ καλη γιατι ηταν πολυ κοντα στον κεντρικο σταθμο συγκοινωνιων του Harburg. Πολυ καλη ηχομονωση. Επαρκη σκευη για να ετοιμασει καποιος ενα μινι γευμα. Πετσετες σαμπουαν πιστολακι μαλλιων αποθηκευτικοι χωροι ολα επαρκη και καινουρια. Μια χαρα.»

• numa I Fore Rooms & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Έχω κ εγώ ξενοδοχείο τοSpyros Aronis paxos Greece κ γνωριζω να αξιολογώ !!!Ηταν όλα τέλεια στο Numa!!!Μπραβο 00306970059014 !!!!»