Harz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel-Pension Deter Ocena: 6,7

„Przyzwoity pensjonat, raczej na wakacje niż na przelot. Jedzenie dobre, net raczej też. Obsługa sympatyczna. ”

• Harzparadies Ocena: 10,0

„Czysto, cicho.”

• Hotel Lindenhof Ocena: 7,1

„- bardzo dobra lokalizacja - miły personel - restauracja hotelowa”

• „Smaczne sniadanie. Jakosc i roznorodnosc produktow bedacych czescia skladowa sniadania wysoce zadowalajaca. Polecam”

• „Bardzo przyjemne miejsce, ładnie położone. Obiekt zgodny z opisem. Akceptują zwierzęta, polecam !”

• „śNiadania były bardzo smaczne. łóżKa bardzo dobre (nie za miękkie!). Dość blisko historycznego centrum Quedlinburga (ok. 1 km). Dobre zaopatrzenie hotelu w turystyczne materiały informacyjne.. Spokojna okolica ”

• Hotel-Burghagen Ocena: 7,9

„Wszystko OK, trochę ciężko trafić. Obsługa miła. Śniadania dobre i solidne. Wybór ograniczony ale w zupełności wystarczający. Jeżeli ktoś narzeka powinien spać w ***** wtedy można oczekiwać super hiper. Miło solidnie, przyjemnie dobry do przenocowania, jak ktoś nie szuka super luksusów tylko normalnego noclegu polecam. Na pewno skorzystam ponownie.”

• Am Anger Ocena: 8,3

„Fantastyczne sniadania”

• Adelheid Hotel garni Ocena: 10,0

„Hotel położony w zabytkowym centrum Quedlinburg, parking publiczny znajduje się w pobliżu hotelu, nie było problemu z zaparkowaniem. Śniadania bardzo dobre, pokoje czyste, dookoła cisza i spokój, bardzo polecam.”

• „Sniadanie smaczne, łóżka wygodne spokojna okolica”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Harz