2. FR - komentarji o hotelih
  3. FR - komentarji o hotelih
Hauts-de-Seine Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Lokacija apartmaja je v lepi in mirni okolici. Zelo blizu so trgovine, restavracije in vse kar potrebuje človek za prijeten dopust. Tudi bližina metroja, ki povezuje center Pariza je zelo blizu. Velikost apartmaja je vreden svoje cene, kajti je prostoren in čist. Moram pa pohvaliti sosedo, ki nam je bila ves čas na razpolago, pomoč, za pogovor in to je dodatna prednost, da smo se počutili kot doma. Bivanje v Parizu je bilo nad pričakovanji.”

• “Zajtrk obilen, hrane ni zmanjkalo, osebje prijazno, lokacija mirna, metro 9 blizu, večja trgovina tudi.”

• “Lokacija je OK, varna. Enostaven dostop.”

• “Lokacija je razmeroma v redu, ker so povezave z avtobusom in vlaki. Lokacijo smo izbrali zaradi avtobusnega postajališča Porte Maillot, kjer nas je odložil avtobus z letališča Beauvais. Prijazno osebje.”

• “Vse je bilo perfektno. Zelo lep apartma. Čisto in dišeče. Prijeten ApartHotel in zelo varen. Osebje zelo prijazno in ustrežljivo. Srčno priporočam. Sigirno se vrnemo. Želežniška postaja je 5 minut oddaljena. Trgovski center prav tako.”

• “Osebje je ugodilo vsem našim prošnjam.”

• “Všeč mi je bila lokacija, dobre želežniške povezave, kuhinja”

• “Lokacija”

• “sodobna ureditev in oprema apartmaja, bližina metroja, prijazno osebje, varno počutje, bližina trgovskega centra”

• “Nastanitev je prostorna in vsebuje vse kar potrebujete za družinske počitnice. Je čisto in udobno. Apartmaji so dostopni z dvigalom, kar je velika prednost. V bližini je trgovina Carforr, ki je odprta do 22.00, poleg nje pa je pekarna z odličnimi bagetami (odprta ob delavnikih). Dosti blizu je tramvaj T6, le tri postaje oddaljen od metroja 13, ki vas popelje do centra. Nastanitev je mirna, dnevno svetlobo si lahko zastrete z rolojem na električni pomik. 👏 Radiatorji delajo kot je treba. V nastanitvi sta tudi dva samostoječa ventilatorja. V kuhinji je poleg hladilnika tudi štiripredalčni zamrzovalnik. Velika prednost je od kopalnice ločen WC. Osebje je odzivno in prilagodljivo. Ob prihodu na TV ni bilo signala, a je osebje stvar uredilo. Wifi zelo zmogljiv in pretočen.”