3. Comentarii despre hoteluri în Heraklio
Heraklio Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Malia Bay Beach Hotel & Bungalows Scor din comentarii: 10

„Pentru noi totul a fost superb. Oameni foarte prietenosi, mancare selectiva, dna de la receptie zilnic ne intreba daca totul a fost ok, curatenia de asemenea, era zilnica. Recomandam cu mare drag acest hotel! Fiind in luna de miere ne-au acordat o camera preferentiala fara a achita nimic in plus. Multumim!”

• Atrion Hotel Scor din comentarii: 10

„Hotelul este amplasat foarte aproape de parcarea mare a orasului ,de Muzeul de arheologie si de restaurante.Micul dejun este bun cu multe dulciuri de casa .Camera este spatioasa foarte curata ,produse de igiene bune la baie.”

• Castello City Hotel Scor din comentarii: 8

„Amplasarea locatiei fata de centru si port!!”

• GDM Megaron, Historical Monument Hotel Scor din comentarii: 10

„Mic dejun foarte bun, Locatia buna, paturi confortabile, curatenie foarte buna”

• „Totul este superb, personalul foarte amabil, camera exact ca in poze , am rămas surprinși de cât de bune sunt facilitățile și mâncarea, seara ne-am relaxat în jacuzzi-ul din balcon care e foarte mare și plăcut pt a încheia o seară perfectă!”

• Chrissy's Paradise Scor din comentarii: 10

„Totul”

• „Personal amabil, servicii de cazare foarte bune, masa excelentă, diversificată și foarte gustoasă. Amplasarea foarte bună!”

• Yianna Caravel "by Checkin" Scor din comentarii: 10

„Recomand cu toata increderea . Camerele foarte spatioase , curatenie in fiecare zi , dotate cu tot ce ai nevoie . Personalul foarte amabil si atent la clienti . Micul dejun a fost repetitiv dar super suficient pentru mine si cu produse proaspete si gustoase . Terasa restaurantului si zona de sezlonguri de pe plaja sunt un mare plus , preturile decente iar preparatele de buna calitate si foarte gustoase ! Parcarea gratuita de langa proprietate are sufuciente locuri !”

• Royal & Imperial Belvedere Resort Scor din comentarii: 9

„Locatie superba,ne-au placut piscinele,mancare buna si diversificata.Copilul nostru a fost incantat sa hraneasca ratele,gainile si caprele.Amplasat la o scurta plimbare pe jos de centrul statiunii,se poare lua si autobuzul.”

• Aquila Atlantis Hotel Scor din comentarii: 10

„Primirea deosebit de frumoasa ,personalul deosebit de amabil ,curatenia si in mod special gestul deosebit al managementului in noaptea de Inviere .si in ziua de Paste”