2. Comentarii despre hoteluri în Polonia
  3. Comentarii despre hoteluri în Polonia
Tatras Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Helan Family & SPA Scor din comentarii: 10

„locatia este frumoasa, cu mult spatiu de joaca pentru copii, cu o priveliște catre munti grozava; toate facilitatile, parcare, rampa acces, lift, piscină, zona spa, sălile de luat masa, toate sunt curate si cochete, cu atentie acordată detaliilor”

• Pokoje Gościnne U Babci Scor din comentarii: 10

„Peisaj superb, f curat in camera. Mic dejun foarte bun. In ultima zi am plecat de dimineata iar domnul de la cazare ne-a pregatit pachete pentru ca nu am fi ajuns si la micul dejun.”

• DW Basia pokoje i apartament Scor din comentarii: 10

„A fost super ok totul, in primul rand faptul ca pensiunea nu era la strada, multa liniste, multa verdeata, loc de relaxare si gratar, super priveliste din camera....vederea la munte e fantastica, poti folosi bicicletele de la pensiune pentru miscare, magazin alimentare chiar langa pensiune.”

• Willa Carlton Scor din comentarii: 10

„Raportul preț calitate unul foarte bun. Aproape de zona centrală, mic dejun diversificat, foarte bun și gustos, parcare spațioasă.”

• Owce Dwie Scor din comentarii: 10

„Totul. Este o pensiune aproape noua, moderna, cu facilitati de calitate. Felicitari!”

• D.W. Kuchtówka Scor din comentarii: 10

„Exceptional”

• Novobilski - obok Termy Bania Scor din comentarii: 10

„Camera spațioasă, frumos aranjată, curățenie impecabilă. Micul dejun foarte diversificat, alimente de calitate. Personal amabil și receptiv.... Practic totul a fost OK. Nota = 10 +”

• Willa Cicha Woda Centrum Scor din comentarii: 9

„A fost o experiență plăcută. Pensiunea este situata in zona centrala a localității. Este loc de parcare privat.”

• Villa Belweder Scor din comentarii: 10

„Absolut totul, gazda foarte primitoare, vorbeste doar Poloneza dar este extraordinar de draguta. Locatia, constructia,camera spatioasa baia bine dotata, curatenia, micul dejun, zona SPA. Restaurant extrem de aproape cu mancare delicioasa si reducere de 10% pentru oaspetii de la Villa Belveder. Recomand cu caldura. Sigur vom reveni.”

• Dom Cypryda Scor din comentarii: 8

„Aproape de complexul cu bai termale.”