2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Гайлендс: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Гайлендс Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Cedar Villa Guest House Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний досвід відпочинку. Приємні господарі, надзвичайна чистота і неймовірно смачний завтрак.“

• Stonefield House Оцінка за відгуками: 10

“Веліколепний сніданок!!!“

• Isle of Skye Guest House Оцінка за відгуками: 8

“Великий номер, багато їжі. Зручне місце. Нам було зручно.“

• The Waverley Guest House Оцінка за відгуками: 6

“У нас був сімейний номер 9 на першому поверсі. Він був новий в чистий. Проте коли в душі зі стелі почався дощ (душ у номері над нами почав протікати ) нам запропонували переселитись в інший сімейний номер з24 на 0 поверсі - і цей номер був дуже старий брудний, старе приладдя і не зачинялось легко вікно. У нас була дитина 9 місяців яка вже спала тому я вирішила не переселятись у гірший номер. Ми з дитиною вегани в на сніданку знайшли все що хотіли. Гарне розташування.“

• Inn at Ardgour Оцінка за відгуками: 8

“Гарний персонал, і прекрасний краєвид з вікна.“

• Druid House B&B Оцінка за відгуками: 10

“Гостинність на вищому рівні! Дуже смачні сніданки і крута кавомашина до ваших послуг) Дякую!“

• Ullinish House Оцінка за відгуками: 10

“Найкращий скарб цього чудового місця - господиня! Вас зустрінуть, як вдома, зроблять ваше перебування настільки зручним і приємним, що у вас неодмінно виникне бажання повернутися знову! Все підібрано зі смаком і любовʼю, все підлаштовано під потреби мандрівників. Смачні сніданки, інтерʼєр, природа навкруги - а після, турбота і душевна атмосфера❤️ Дуже раджу! Велика вдячність Фірузі за найприємніші спогади! Інна і Даня.“