2. Japonsko hodnocení hotelů
  3. Hokkaido hodnocení hotelů
Hokkaido Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• The Royal Park Canvas - Sapporo Odori Park Průměrné hodnocení: 8

„snídaně z lokálních surovin, krásná velká koupelna“

• „skvělá snídaně, nápomocný personál, vše čisté, nové, funkční. Velmi doporučuji všem.“

• Hotel All In Stay Hakodate Průměrné hodnocení: 8

„Relativně blízko do centra, čistá koupelna, vlastní pokoj.“

• Noboribetsu Sekisui Tei Průměrné hodnocení: 7

„Japonské pokoje jsou super zážitek, rozhodně doporučuji. Snídaně byla velice rozmanitá s velkým výběrem. V našem výběru se řadil mezi nejlevnější alternativy, i přesto se jednalo o jeden z dražších hotelů v porovnání se zbytkem Japonska. Celkově bych hotel doporučil.“

• Hotel Route-Inn Higashimuroran Ekimae Průměrné hodnocení: 10

„Výborně umístěný hotel pro výlety do okolí Sappora. Perfektní snídaně. Doporučuji !“

• Travelodge Sapporo Susukino Průměrné hodnocení: 10

„Hotel byl celkove super. Velka koupelna oproti jinym ubytovacim zarizeni s klasickou sprchou. Zatemnovaci rolety, takze se spalo uzasne, ani vytah naproti pokoji nebyl slyset. Kousek Ramen ulicka. Ale my jsme z hotelu byli nadseni. Metro skoro za rohem.“

• WISE OWL HOSTELS SAPPORO Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, milý personál, tma v pokoji, poměr cena/výkon, papuče gratis. Hostel, jak má být.“

• Travelodge Sapporo Susukino Průměrné hodnocení: 9

„čistota, personal, logické uspořádání“

• Fairfield by Marriott Hokkaido Naganuma Průměrné hodnocení: 8

„Do hotelu jsme prijeli hned z letiste v Chitose po dlouhem letu z Prahy. Dobre jsme se v hotelu prospali, byl tam klid a cisto, moc se nam tam libilo. Kousek za hotelem se prave konaly pravidelne vikendove farmarske trhy - bylo to pro nas hodne zajimave.“

• LAMP LIGHT BOOKS HOTEL sapporo Průměrné hodnocení: 10

„Postel, zařízení, pohodlí, snídaně, self check-out, knihy, vsechno nove a čisté. Navíc v centru Sappora v pasáži se spousty obchodu.“