2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
Ille-et-Vilaine Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „O căsuță bine gândită și dotată, la 300 m de plajă. Detalii încântătoare. Totul e mic dar confortabil. Restaurante și un Carrefour în apropiere. Parcare în fața curții.”

• „Foarte frumos și curat !!!!”

• „Locația, casa, terasa.”

• „Zona este foarte frumoasa.”

• Atao Residence- Rennes Sud Scor din comentarii: 10

„Spațios, foarte curat, dotat cu absolut orice. Exact ca in prezentate.”

• „Locatia, curatenia si facilitatile din camera si din curtea interioara”

• Résidence Pierre & Vacances Ty Mat Scor din comentarii: 10

„Totul. Am revenit cu plăcere.”

• „totul de la camera la ambient si gazda”

• Le Pilo Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este decorat foarte frumos cu piese de mobilier standard dar si cu elemente vechi, foarte bine pastrate. Iti lasa impresia ca esti acasa. Locatia este imbatabila, chiar Intra Muros, ai totul in momentul in care cobori: cafenele, magazine, patiserii si foarte aproape un supermarket si farmacie. Proprietarul este amabil, ne a asteptat si ne a ajutat cu bagajele (cladirea nu are lift dar proprietatea este la etajul 1). Am gasit in apartament, o lista cu toate informatiile necesare, inclusiv sfaturi legate de locurile in care sa mancam si ce am putea vizita. Toate ne-au fost de folos! Daca revenim, cu siguranta tot aici ne vom caza!”

• Intra Muros Vue Mer Scor din comentarii: 8

„Este localizată ideal, cu vedere spre mare. Locul de parcare în imediata apropiere este foarte important.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Ille-et-Vilaine

pe baza a 77.256 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com