2. Comentarii despre hoteluri în Ucraina
  3. Comentarii despre hoteluri în Ivano-Frankivsk
Ivano-Frankivsk Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Iron Bridge Hotel Scor din comentarii: 10

„Hotelul super, cu o locatie excelenta, exact langa partie. Micul dejun foarte gustos si variat. Personalul foarte amabil si saritor la nevoie. In camera foarte curat si ingrijit. Eu si familia am ramas foarte multumiti. Recomand cu incredere!”

• „Hotelul este situat la poalele munților, înconjurat de natură și liniște.Camere elegante cu vedere panoramică spre centru statiunii si pârtiile de schi de pe munte. Spa relaxant cu piscină interioară cu vedere spectaculoasă. Bucătărie si dejun extraordianar cu atitudine si servire superba. Ideal pentru reîncărcare și relaxare într-un cadru idilic.”

• Premium hotel & SPA Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect”

• Milana Scor din comentarii: 10

„Locație foarte bună, curățenie și personal foarte amabil”

• Radisson Blu Resort Bukovel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost ok”

• Carparosa Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul este ok, personalul amabil, mâncarea gustoasa, spațiu de joaca pentru copii, curățenie, camere mari, prosoape, halate, soluții de igienă, saună👍👍,nimic de obiectat. Recomand cu încredere.”

• VULYK z MEDOM Scor din comentarii: 8

„Raportul calitate-pret foarte bun. Mancare si saună foarte bune.”

• La Кrechunu Scor din comentarii: 10

„Am fost plăcut surprins de condițiile camerei , foarte mare si spațioasă, curat și cu gust totul aranjat. Ospitalitatea și grija din partea tuturor angajaților, de la recepție și pana la bucătărie multă atenție și dragoste. Dejunul bufet european ,gustos preparat proaspăt, cafea bună. Bazinul cu apa calda sauna și hamamul făceau ca serile sa fie plăcute și relaxante .”

• Ganz & SPA Scor din comentarii: 10

„- locatia - curatenia - depozitul pentru echipamentul de schi”

• Guest house Lileya Scor din comentarii: 10

„Curat, amenajat, priveliste minunata, miros de lemn placut”