2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Jablanica Region – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Jablanica Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre miejsce na krótki pobyt na trasie Pani z recepcji Bardzo pomocna , uśmiechnięta z super kontaktem”

• „Blisko do centrum miasta”

• „Uprzejma obsługa świetnie mówiąca po angielsku. Pokoje bardzo przestronne i wygodne. Świetny odpoczynek w czasie długiej trasy. Polecam.”

• „To nasz drugi pobyt w tym obiekcie w ciągu kilkunastu dni. Dlatego też nie będę się powtarzał - wszystko 10/10/”

• Fina Apartment Ocena: 10

„Bardzo uprzejmy gospodarz :)”

• „Nocleg w apartamencie Dora zarezerwowaliśmy spontanicznie, w drodze do Ochrydy, na dwie godziny przed przyjazdem. Obiekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a nasza późna rezerwacja nie była dla gospodarzy żadnym problemem. Na miejscu czekało na nas przestronne, czyste, zadbane i doskonale wyposażone mieszkanie, urządzone na piętrze dużego domu jednorodzinnego, a na naszego pieska czekała woda i miska pełna chrupek. Przy domu, za bramą, na prywatnym terenie, znajduje się bezpieczny parking. Gorąco polecamy to miejsce, zarówno na krótki odpoczynek w podróży, jak i na dłuższy pobyt.”

• „Czysty, schludny apartament, miły i pomocny właściciel.”

• Apartmani Jovčić Ocena: 10

„Wszystko. Czekała na nas bardzo miła właścicielka W pokoju pakiet powitalny w postaci wody,soku owoców i słodyczy oraz rakiji.”

• „Apartament wygodny i zadbany.”

• „czystość, miła obsługa”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Jablanica Region

na podstawie 3 397 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com