Jawa Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Yoschi's Hotel Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja, piękny widok, pyszne jedzenie ”

• „Bliskość hotelu od lotniska, darmowy i wygodny transfer oraz przepyszne zróżnicowane śniadanie ”

• Kampoeng Padi Ocena: 10,0

„Wysoko w górach, piękne wille w ogrodzie. Wokół pola ryżowe, górskie wsie, przyroda. W środku ogrodu XIX wieczne joglo pełne zabytków. Można cały dzień nie wychodzić za mur- przemiła obsługa przynosi pyszne, tradycyjne Jawajskie potrawy- czujesz się jak we własnym domu- nie w hotelu. Właściciele po 4 dniach stali się naszymi przyjaciółmi. Zorganizowali nam wspaniałe wycieczki i przejazdy!!! ”

• „Obsługa ”

• „Smaczne śniadanie w formie bufetu, spory wybór lokalnych potraw”

• „Znakomite śniadanie podawane do domku. W czasie pobytu bezpłatnie dostawaliśmy herbaty i różne ciastka serwowane do domku”

• Krowi inn Ocena: 7,5

„pokoj podstawowy, bez zadnych udogodnien ale pracownicy bardzo pomocni”

• „Dobre śniadania, dogodna lokalizacja. Good breakfasts, convenient location.”

• Losmanos Hostel Ocena: 10,0

„Miła obsługa, duża przestrzeń w pokoju, design, dobra kawa, lokalizacja”

• „Hotel położony w samym centrum, blisko atrakcji - fabryka cygar Samporena, meczet, chińska dzielnica. Hotel w miarę dobry, choć 4 gwiazdki to przesada. Ja dałbym 3+. Jedzenie w restauracji smaczne - zaleta restauracja czynna dla gości hotelowych całą dobę. Z dojazdem na lotnisko nie ma problemu - taksówka 150 K.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jawa

na podstawie 39 346 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com