2. Ισραήλ κριτικές ξενοδοχείων
Jerusalem District Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• National Hotel - Jerusalem Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία, τιμή, φαγητό»

• New Citadel Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μου άρεσε η ευγένεια και η δοτικότητα του προσωπικού και του ιδιοκτήτη. Με βοήθησαν πολύ και τους ευχαριστώ για όλα.»

• Dan Jerusalem Hotel Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η τοποθεσία και το πρωινό. Στο δωμάτιο, μας άρεσε το κρεββάτι.»

• Lady Stern Jerusalem Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ηταν ολα τελεια .Καθαρα και συγηρισμενα.Ειδικα στη υποδοχη παρα πολυ εξηπιρρτικη ηταν μια κοπελα μρ το ονομα Rana που εκανε τα ποντα για να μας εξιπηρετηση.Επησεις η cheif Sarah με τις γευστικες της ομελεττες και το ωραιο χαμογελο της και ο Στεφανος με την καλη διαθεση και τα κλα Ελληνικα που μας μηλουσε μας εκαναν να νοιωθουμε πολυ ανετα.»

• Villa Brown Moshava - a member of Brown Hotels Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η περιοχή ήταν ήσυχη και πνιγμένη στο πράσινο.Η βίλα Μoshava αρχοντικό των αρχών του περασμένου αιώνα, θύμιζε την εποχή των σταυροφοριών με την επιβλητική γοτθική αρχιτεκτονική της. Πραγματικά, ιδιαίτερη η διαμονή μου εκεί!!»

• Spirit of Herzl Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Απόλυτα κεντρικό, στην καινούργια πλευρά της Ιερουσαλήμ, σε κοντινή απόσταση με τα πόδια και η παλιά πόλη. Καθαρό ξενοδοχείο πολύ ευγενικό προσωπικό, είχε καφέδες στη reception να κάνει κάποιος δωρεάν, αλλά και μέσα στο δωμάτιο. Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο με μεγάλη ποικιλία. Πολλά προϊόντα περιποίησης»

• Jerusalem Inn by Smart Hotels Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η άψογη φιλοξενία και η άμεση εξυπηρέτηση . Και ήταν πόλη κοντά στο τραμ και λεοφορια»

• Gloria Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τοποθεσία και το προσωπικό εξαιρετικά»

• New Capitol Hotel - Jerusalem Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό και κοντά στο κέντρο»

• Gloria Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το ευγενικό προσωπικό»