2. Norwegia – opinie o hotelach
  3. Norwegia – opinie o hotelach
Jostedalsbreen National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Nygård Camping Ocena: 9

„Świetne miejsce. Mieliśmy domek z dwoma sypialniami, bardzo wygodne łóżka, kuchnia w pełni wyposażona, w domku też mini salon tak że spokojnie w 4 osoby wieczorem wewnątrz można jeszcze posiedzieć. Recepcja to i bar jednym. Pizza mega smaczna, wzięliśmy 3 różne i faktycznie (co wcale nie jest standardem) każda smakowała inaczej a śniadanie .. kupiliśmy sobie jeszcze ciepłe drożdżówki z nadzieniem pistacjowym. Bajka.”

• Oldevatn Camping Ocena: 10

„Czystosc, dostępność rowerów wodnych, lokalizacja, miły personel, dużo atrakcji dla dzieci”

• Hjelle Hotel Ocena: 10

„Perła. Lokalizacja i widoki wokół hotelu są po prostu piękne. Hotel jest stylowy , z historią. Właściciel bardzo miły i pomocny. A do tego w hotelu pracuje pięcioro Polaków , więc nie będziecie mieć problemów komunikacyjnych. Śniadania są pyszne i obfite. Kolacje również są bardzo smaczne. Hotel absolutnie godny polecenia.”

• „Wspaniała hytte. Dużo miejsca dla całej rodziny. Pościel w sypialniach. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzeba.”

• Olden Fjordhotel Ocena: 8

„Świetna restauracja na śniadania i obiadokolacje i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne potrawy rybne. Piękny widok z okien pokojów i restauracji na fiord. Grzana podłoga w łazience.”

• „Kontakt z właścicielem oraz jego pomoc w zaplanowaniu zwiedzania okolicy. Otoczenie piękne, spokojna lokalizacja, miejsce na ognisko, łódka, możliwość łowienia ryb.”

• „Przepiękna okolica, spokój. Niesamowite widoki.”

• Hjelle Hotel Ocena: 10

„Rewelacyjna lokalizacja, super uprzejma obsługa i właściciel. Polecam.”

• Olden Fjordhotel Ocena: 7

„Hotel poza miastem, czuć lata 80, ładny widok z okna. Smaczne śniadanie mógłby być większy wybór. Dobre wifi”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Jostedalsbreen National Park