2. Шрі-Ланка: відгуки про готелі
  3. Kandy District: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Kandy District Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Kandy Tree Tops Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий, привітний та турботливий персонал. Нас вгостили«small lunch», який був зовсім не «small», а дуже навіть великий і смачний. Сніданки теж були чудові. Гарна ванна з видами, велика кімната, зручне ліжко. Все чудово 💙“

• High View Homestay Оцінка за відгуками: 9

“Все було чудово, привітні господарі, смачний сніданок. Вид з вікна чудовий, на захід сонця. Близько до ботанічного саду.“

• Mahaweli View Inn Оцінка за відгуками: 10

“Чудові хости. Неймовірний вид з вікна“

• Vendol Maliga Edge Оцінка за відгуками: 8

“Гарно та чисто“

• Cheliyan Viila Kandy Оцінка за відгуками: 10

“Дуже шкодую, що неправильно спланував свою відпустку і забронював тільки одну ніч на цій прекрасній, вишуканій віллі. Умови проживання однозначно вище середньоєвропейського рівня, а ціна – навпаки. На віллі не просто є все необхідне, а є все необхідне відмінної якості. Складається враження, що господарі готувалися не до приїзду якихось звичайних туристів, а до прийому дуже важливих гостей чи рідних. Ми дізналися, що цю віллу подружжя побудували самі. Неозброєним оком видно, що робили вони це з любов'ю і смаком. Матеріали, кольори, оздоблення, меблі, кожна дрібничка... А які просторі зали і балкони !!! Про ресторан на верхньому поверсі годі й шось казати. Там спокійно можна відгуляти весілля. Ідеальна чистота в усіх приміщеннях. Але найбільше нам з дружиною сподобалася господиня, інтелігентна, щира, дуже привітна і, що досить важливо, смачно готує. Ми були першим гостями з України, чому господиня була дуже рада. Я також вдячний їй за розуміння і співчуття нам українцям в цей важкий для нашої країни час“

• Hanthana Jungle View Holiday Home Оцінка за відгуками: 10

“Це було прекрасне помешкання, ніби ковток свіжого повітря серед міста, чудова вілла в саду, чиста комфортна, з усими зручностями, повноцінною кухнею для приготування їжі.Господарі вразили своєю гостинністю, вирішили скільки наших питань, надали водія, який показав нам все місто, а господиня готувала чудові сніданки та вечері, це неймовірні господарі, ми б повернулися б туди тисячу разів))“

• Rivora Residence Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний, чистий готель, якісний та сучасний інтерʼєр, оформлення номерів і всього будинку. Чудовий сніданок.“

• Green Woods Оцінка за відгуками: 7

“Гарний вид, приємний господар, тихо“

• Highest View Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, в пішій доступності озеро, храм зуба Будди, залізничний і автобусний вокзали, а також ринок та торговий центр. Привітний і турботливий персонал, зручний номер з балконом. Вид на місто. Єдиний мінус для тих хто любить зранку поспати, поруч школа і о 7 годині в ній гучно звучить музика.“

• White House Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Гостьовий дім нам сподобовся,затишно подомашньому,номера в ланкійському домашньому стилі,приємні власники,чоловік та його дружина,дуже намагалися нам догодити,приготували смачну вечерю та корисний сніданок.“